Neler Yeni

VPN Kullanmadan Tüm Sitelere Girebiliyorum

nibbo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
İbrahim Emre Altınöz
Merhaba, internet hızımda hiçbir düşüş olmadan ve VPN kullanmama rağmen tüm yasaklı sitelere sadece bilgisayardan girebiliyorum. Telefondan aynı ağa bağlandığımda girmiyor ama bilgisayardan her şekilde girebiliyorum. Örneğin 4chan sitesine girmek için 4chan.org yazdım diyelim direkt giriyor. Arama yerine 4chan yazıp sonuçlardan tıkladığımda da giriyor. Bu tüm yasaklı siteler için geçerli. DNS leak test yaptığımda da cyberghostvpn yazan bir sonuç çıkıyor ama böyle bir VPN ben de kurulu değil ve daha önce kullanmadım. Ayrıca Windows internet ayarlarında IPv4 Dns Sunucuları: 10.0.0.243 yazıyor ve internete arattığımda bogon ip diye bir şey çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Screenshot_31.png
Screenshot_32.png

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,855
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Merhaba, internet hızımda hiçbir düşüş olmadan ve VPN kullanmama rağmen tüm yasaklı sitelere sadece bilgisayardan girebiliyorum. Telefondan aynı ağa bağlandığımda girmiyor ama bilgisayardan her şekilde girebiliyorum. Örneğin 4chan sitesine girmek için 4chan.org yazdım diyelim direkt giriyor. Arama yerine 4chan yazıp sonuçlardan tıkladığımda da giriyor. Bu tüm yasaklı siteler için geçerli. DNS leak test yaptığımda da cyberghostvpn yazan bir sonuç çıkıyor ama böyle bir VPN ben de kurulu değil ve daha önce kullanmadım. Ayrıca Windows internet ayarlarında IPv4 Dns Sunucuları: 10.0.0.243 yazıyor ve internete arattığımda bogon ip diye bir şey çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim?Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Bu çıkıyor bende
1606395256716.png

Lakin 4chan yazıp tıklayınca bende giriyorum. Geceleri işime yarıyor ama takipteyim.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
DNS kaynaklı giriş sağlıyorsun büyük ihtimalle DNS otomatik alırsan sorunun geçer.

Top Bottom