Neler Yeni

VXE R1 ve VXE R1 SE farkı veya alınmalı mıdır

kuwtom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda koç
Merhaba mouseler hakkında pek bilgim yok ama internette araştırdım biraz bütçeme uygun

VXE R1 modelini buldum birde SE modeli var aradaki fark ne hangisi alınmalı ve sizce iyi bir mousemi daha iyi alternatifleri varmı ben bir kaç tane denk geldim Endgame Gear XM1R ve Darmoshark M3S son attıgımdan emin degilim ama sizce ne yapmalıyım.​

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Secretboy
Tam olarak sensörün özellikleri ne bilmiyorum ama se daha kötü r1 daha iyi oyüzden. Xm1r kablolu mouse ama iyi bir kablolu mouse m3s hakkında bir fikrim yok ben olsam r1 alırdım

kuwtom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam olarak sensörün özellikleri ne bilmiyorum ama se daha kötü r1 daha iyi oyüzden. Xm1r kablolu mouse ama iyi bir kablolu mouse m3s hakkında bir fikrim yok ben olsam r1 alırdım
bende öyle düşünüyorum ama eski mousem logitech g203 yani alışamazsam boyutu falan uymazsa diye düşündüm mouseyi claw ve fingertip şeklinde kullanıyorum r1 ile xm1r arasında kaldım eski mousemin seklinde falanda daha çok benziyor.

Reav

80+ Silver
Merhaba mouseler hakkında pek bilgim yok ama internette araştırdım biraz bütçeme uygun

VXE R1 modelini buldum birde SE modeli var aradaki fark ne hangisi alınmalı ve sizce iyi bir mousemi daha iyi alternatifleri varmı ben bir kaç tane denk geldim Endgame Gear XM1R ve Darmoshark M3S son attıgımdan emin degilim ama sizce ne yapmalıyım.​

Merhaba vxe r1 se modelinde hepimizin aşina olduğu 3395in daha düşürülmüş versiyonu var 3375 seviyesinde bir sensör vxe r1 se kesinlikle alınmaz bence daha iyi alternatifleri var m3s mi vxe r1 mi dersen m3s oradada shape mcu ve hz farkı var biraz koyup m3s alman çok daha iyi olur

kuwtom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ona bütçem sıkıntılı gibi büyük ihtimal r1 alıcam birde g305 var logitechin onu nasıl buluyorsunuz benim eski g203e benziyor alışma durumu cidden sıkıntılı benim için.

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin

profesyonel bir şekilde fps oyunları oynamıyor isen vxe r1se alabilirsin aralarında tek fark benim bildiğim üzere sensör yani piyasadaki mouselara kıyasla vxe r1se fiyatına göre çok iyi bir mouse profesyonel şekilde oyun fps oyunu oynuyor isen aralarındaki farkları anlarsın yoksa almana gerek yok vxe r1 i vxe r1se alabilirsin

Top Bottom