Neler Yeni

Warband da hangi krallık güçlüdür

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

JoHeeJi

80+
Merhaba arkadaşlar,
Warband'a yeni başlıyorum. Tavsiyeleriniz neler? Hangi krallık güçlü.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
Kendi krallığın en güçlüsü olacak.
O zamana kadar en fazla çatışmanın olduğu bölgeye odaklan ve köyün iç kısımlarda güvende kalsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
burak contarlı
Selamlar Warband oyununda eğer meydan savaşları için soruyorsan en güçlü şovalyeler Svadyanlarda mevcut Veagir ve Kergitlerde de çok iyi atlı birlikler var. Ayrıca Memlük Şovalyeleri de çok iyi. Karada en kötü Nordlar çünkü atlı birlikleri yok çok kolay yeniliyorlar.
Eğer kale savaşlarında yer almak istiyorsan; biraz zor ama Nord Krallığında "Kahramanlar" var onlar kale savaşlarında çok başarılı.
Savunmada Rodok.
Bunlar asker olarak genel olarak güç soruyorsan yapay zeka olduğu için genelde savaşlar yapay zekada dengeli gider dengeyi genelde sen bozarsın.
Ben Warband oynarken genelde atlı şovalyelerimle Nord Krallığını yıpratıp sonra konumu güzel bir yerden şehir alıp kendi krallığımı kurardım. Nordları karada yenmek senin açından kolay olacaktır. İyi oyunlar dilerim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emre Dikmen
Selamlar Warband oyununda eğer meydan savaşları için soruyorsan en güçlü şovalyeler Svadyanlarda mevcut Veagir ve Kergitlerde de çok iyi atlı birlikler var. Ayrıca Memlük Şovalyeleri de çok iyi. Karada en kötü Nordlar çünkü atlı birlikleri yok çok kolay yeniliyorlar.
Eğer kale savaşlarında yer almak istiyorsan; biraz zor ama Nord Krallığında "Kahramanlar" var onlar kale savaşlarında çok başarılı.
Savunmada Rodok.
Bunlar asker olarak genel olarak güç soruyorsan yapay zeka olduğu için genelde savaşlar yapay zekada dengeli gider dengeyi genelde sen bozarsın.
Ben Warband oynarken genelde atlı şovalyelerimle Nord Krallığını yıpratıp sonra konumu güzel bir yerden şehir alıp kendi krallığımı kurardım. Nordları karada yenmek senin açından kolay olacaktır. İyi oyunlar dilerim.
Hocam nordlara güçsüz dedirtmem. Atsız olmaları zayıf oldukları anlamına gelmiyor. Kale Kuşatma ve savunmasında kahramanları çok güçlü.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
Zorluğu fulleyip hasarları normale alıp deneyin.
🤪

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom