Neler Yeni

Öneri Warframe Başlanılacak bir oyun mu ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
oyunu 6 saat filan oynadım biraz sarmıştı ama sonra sildim neden sildiğimi hatırlamıyorum oyuna tekrar başlamalı mıyım ve oyun pay to win mi ?

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Oyun tamamen loot üzerine kurulu. Tek amaç yeni zırhlar ve ekipmanlar açmak.
Arkadaşlarla beraber oldukça güzel sarar.
Tek başına başlanılacak bir oyun mu dersen, hayır derim. 10. saatinde sıkılmaya başlarsın.

Kuaanos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tuğrul SEZER
Oyun hakkında hiç fikrin yoksa senin için oldukça zor bir serüven başlayacak demektir. Oyun, bir sürü mekanik barındırıyor ve bütün hepsinin teknikleriyle beraber öğrenilmesi oldukça emek isteyen bir olay. Normal başlayan kişiler başta sıkılır ama sıkılıp bırakmazsan ilerleyen saatlerde oldukça keyif alacağını düşünüyorum. Oyun çok saat istiyor, yaklaşık olarak 1500 saatini vermeyi kabul edersin eğer başlarsan. Ayrıca oyun çok fazla grind içeriyor yani bir yerden sonra sadece eşya grindlıyorsun ama bu grindlama işlemi sıkıcı olmuyor. Karar senin.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun tamamen loot üzerine kurulu. Tek amaç yeni zırhlar ve ekipmanlar açmak.
Arkadaşlarla beraber oldukça güzel sarar.
Tek başına başlanılacak bir oyun mu dersen, hayır derim. 10. saatinde sıkılmaya başlarsın.
arkadaşım yok hocam o zaman başlamamak daha iyi

swartyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Efe
Oyun P2W değil ama uzun zaman harcamanız gereken oyun tek başıma oynamıştım baya en az 500saatim vardır diye düşünüyorum. Bir ara günde 5-6 saat oynuyordum normalde çok fazla oyun oynamayı sevmem. sonra biraz daha düşürmeyi başardım.

Kuaanos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tuğrul SEZER
arkadaşım yok hocam o zaman başlamamak daha iyi
Yani ben oyuna arkadaşım olmayarak başlamıştım. Oyunun çevrimiçi worldlerinden bir sürü kişi ile sohbetleşebiliyorsun. Ben de oradan kendime uluslararası bir ekip kurdum. Çinli biri bile vardı mesela.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani ben oyuna arkadaşım olmayarak başlamıştım. Oyunun çevrimiçi worldlerinden bir sürü kişi ile sohbetleşebiliyorsun. Ben de oradan kendime uluslararası bir ekip kurdum. Çinli biri bile vardı mesela.
peki oyunda pay to win var mı yani para basarak daha güçlü oluyor muyuz

Kuaanos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tuğrul SEZER
peki oyunda pay to win var mı yani para basarak daha güçlü oluyor muyuz
Hayır daha güçlü olmuyorsun ama oyun "pay to progress" yani parayı veren daha hızlı bir biçimde gelişiyor. Parayı veren senden daha özel bir eşyaya sahip olmuyor. Eninde sonunda sen de parayı veren ile aynı eşyalara sahip oluyorsun. Ayrıca oyunun kendi içinde community marketleri var tıpkı cs:go gibi oradan al sat yaparak para da kasılabilir.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ben pek beğenmedim ama ücretsiz olduğu için başlayabilirsin bence denenir yani.

Top Bottom