Neler Yeni

Weather zero dan Nasıl kurtulurum

HRAchess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hamza ayhan
Merhaba bilgisayardan görev yöneticisine bakıyordum weather zero diye bişey fark ettim biraz araştırınca virüs olduğunu anladım ama internette konuyla alakalı pek bişey yok tek çare format mı?
Birde bu virüsün amacı nedir nerden bulaşmış olabilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Karakaya
aynı virüs bendede var bir link indirmek istedim altruistic ve weather zero gibi virüsler yedim altruistic inanılmaz kötüydü benim için youtube da çoğu yol işe yaramamıştı yorumlar sayesinde kurtulmuştum weather zero ise gördüğüm kadarıyla sadece arkada açık duruyor ama bir anda kötüleşebilir mesela bende altruistic 3 aya yakın hiçbir şey yapmadı sonra bir anda cpu ve ram aşırı yük altında kalmaya başladı sonradan sebebinin altruistic olduğunu öğrendim
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı virüs bendede var bir link indirmek istedim altruistic ve weather zero gibi virüsler yedim altruistic inanılmaz kötüydü benim için youtube da çoğu yol işe yaramamıştı yorumlar sayesinde kurtulmuştum weather zero ise gördüğüm kadarıyla sadece arkada açık duruyor ama bir anda kötüleşebilir mesela bende altruistic 3 aya yakın hiçbir şey yapmadı sonra bir anda cpu ve ram aşırı yük altında kalmaya başladı sonradan sebebinin altruistic olduğunu öğrendim
yinede silmen en iyisi

Şimdi uygulamalar ve özelliklerden sildim gitti ve görev yöneticisinde gözükmüyor ama bu kadar basit olmamalı sanırsam bendeki uygulama farklıydı

Son düzenleme:

HRAchess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hamza ayhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yinede silmen en iyisi

Şimdi uygulamalar ve özelliklerden sildim gitti ve görev yöneticisinde gözükmüyor ama bu kadar basit olmamalı sanırsam bendeki uygulama farklıydı
Bende bayadır fark etmemiştim oyun oynarken çok performans düşmeye basladı zaten PC pek iyi değil bu yüzden bayağı performans düşüklüğü hissediliyor PC yi yeniden başlatayım görev yöneticisine bakayım dedim karşıma çıktı mecburen format artık yapacak bir şey yok gibi sağolun yorumunuz için

alialiok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Ali
Arkadaşlar basit ve kolay kurtulmak normal ama bu virüsün yapabilecekleri gerçekten çok ciddi facebook reklam hesabınıza kadar erişebilir ve para çekebilir bu durumları yaşadık o kadar gözümün önünde olmasına rağmen dikkatimi çekmedi sosyal medya hesaplarımızı mahvetti facebook ekibi ile görüşüyorum çekilen ödemeleri iade edeceklerini söylediler bu arada bir çok virüs programı işe yaramıyor ama COMODO anında buluyor gerçekten tavsiye ederim bilgisayar uzmanı bir arkadaşımdan destek alarak hallettim.

Top Bottom