Neler Yeni

WHATGEEK üzerinden son 1 ay içinde ürün alan arkadaşlar konuya baksın lütfen!!

~helloworld

80+ Bronze

Umut Kerem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Umut Kerem Azmaz
benim hala kargolanmadı 16 ocak ta almıstım :D

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
Arkadaşlar çoğumuzun ürünü kargoya bile verilmedi ve neredeyse hepimize bu bilgi satın aldıktan sonra geldi. Ne zaman ürünümüz kargoya verilecek bilgisi yok, mail atıyoruz dönen yok, İnstagram üzerinden iletişime geçmeye çalışıyoruz bakan yok, bilgilendiren bi kişi bile yok. Üstüne sitede iptal seçeneği yok yani paramızı geri alma şansımız da uzun süre olmuyor. Sizden ricam ürünleriniz elinize geçince hepiniz yorumlara 1 puan verip bunları ve başımızdan geçenleri anlatın. Bildiğin unutulduk. 2 ocak'tan beri kargosu verilmeyen arkadaş bile gördüm forumda. Böyle mağdur edilip rafa kaldırmayalım. Lütfen dediğimi topluca yapalım ben yapacağım ürün elime ulaştığı zaman. Bazılarının kargosu verilmiş eğer firma tamamen kapalı olsa onların ürünüde kargoya verilmezdi. Belli ki umursamıyorlar.
Bu sayfa üzerinden probleminiz yazıp paylaşabilirsiniz arkadaşlar. Dünya çapında çok bizimle aynı sorunu yaşayan olmuş. Bi kaç kişi dolandirildigini zannetmiş ama korkmayın sadece firma kapalı. Siz vurdum duymazlıkları ile ilgili yorum yapın isterseniz. Birde yaşadığınız süreç ile ilgili.
@Umut Kerem , @Furqan , @MetinCakir1017 , @carryonline , @Cavuskerem , @palodayı , @kepenss , @yigitcanogut. Arkadaşlar bu site Şikayetvar benzeri bir site. Lütfen gerekeni yapalım başımızdan geçenleri yazalım. Ülkemizi de belirtelim, mağdurşyetimizi belirtelim. Ben İngilizce bir açıklama bırakmıştım konuya isterseniz onu da direkt kopyalaya bilirsiniz.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yiğitcan Öğüt
Şaka maka bu sitede baya klavye bozuk geldi iade edemiyorum tarzı yorumlar var umarım başımıza gelmez. Aksine bu forumda da bu kargo skandalına kadar şikayetçi olan yoktu.

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Alperen Çelebi
27 dolara ak871 blueswitch siparişimi iptal ettim 🥴🥴 daha iyisi + red için. Umarım pişman etmez

Palo DAYI

80+ Gold
beyler ılerleme kaydeden varmı

Palo DAYI

80+ Gold

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
ne almıstım sen ve dıger urunler deren baska sıparısındemı war ?
Var kanka benim sadece 1 tane gmk67'yi kargoya vermişler. Bi kaç tane daha gmk67 aldım. İndirim kullanabilmek için ayrı ayrı sipariş oluşturdum. Belki de kendileri falzadan kargo ödememek için bir kutuya koymuşlardır diğer siparişler ile.

Palo DAYI

80+ Gold
Var kanka benim sadece 1 tane gmk67'yi kargoya vermişler. Bi kaç tane daha gmk67 aldım. İndirim kullanabilmek için ayrı ayrı sipariş oluşturdum. Belki de kendileri falzadan kargo ödememek için bir kutuya koymuşlardır diğer siparişler ile.
knk sen bunlara nasıl ulasabıldın maıl atıyom tc falan verdım gerı onus yok sıteden kontol edıyom hala ılk gunku gıbı canlı destege yazdım pzrt -cuma aktıfs gıbısınden bısey yazıyodu bugun tam 13gun oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,243
Üyeler
156,456
Son üye
yavuzha12
Top Bottom