Neler Yeni

WHATGEEK üzerinden son 1 ay içinde ürün alan arkadaşlar konuya baksın lütfen!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Metin Çakır
Benim maillerime hala geri dönüş yapmamışlar, canlı destek üzerinden de hala bir geri dönüş alamadım, 9 gün oldu. Adeta dalga geçiyorlar. GMK67 aldım, amazondan ve akkogear üzerinden keycap ile switch aldım. Diğer kargolar ülkeye giriş yapmış, klavye hala kargoya bile verilmedi.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Benim maillerime hala geri dönüş yapmamışlar, canlı destek üzerinden de hala bir geri dönüş alamadım, 9 gün oldu. Adeta dalga geçiyorlar. GMK67 aldım, amazondan ve akkogear üzerinden keycap ile switch aldım. Diğer kargolar ülkeye giriş yapmış, klavye hala kargoya bile verilmedi.
Ben toptan aldım benim switchler zaten hazırdı ama dediğin gibi tuşlar ülkeye geldi bunlar daha kasaları kargoya bile vermedi. En az 10-12 gün sürer hocam gelmesi.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar çoğumuzun ürünü kargoya bile verilmedi ve neredeyse hepimize bu bilgi satın aldıktan sonra geldi. Ne zaman ürünümüz kargoya verilecek bilgisi yok, mail atıyoruz dönen yok, İnstagram üzerinden iletişime geçmeye çalışıyoruz bakan yok, bilgilendiren bi kişi bile yok. Üstüne sitede iptal seçeneği yok yani paramızı geri alma şansımız da uzun süre olmuyor. Sizden ricam ürünleriniz elinize geçince hepiniz yorumlara 1 puan verip bunları ve başımızdan geçenleri anlatın. Bildiğin unutulduk. 2 ocak'tan beri kargosu verilmeyen arkadaş bile gördüm forumda. Böyle mağdur edilip rafa kaldırmayalım. Lütfen dediğimi topluca yapalım ben yapacağım ürün elime ulaştığı zaman. Bazılarının kargosu verilmiş eğer firma tamamen kapalı olsa onların ürünüde kargoya verilmezdi. Belli ki umursamıyorlar.
Aras kargo ile ürün elime yarın ulaşacak. Adamlara 2 hafta içersinde 2600+ sipariş geldi, neye uğradıklarını şaşırdılar. Personel eksikliği olduğu bariz belli, Çin'den geliyor bu ürünler. Beklemeyi göze alamayan, hiç almayacaktı.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Aras kargo ile ürün elime yarın ulaşacak. Adamlara 2 hafta içersinde 2600+ sipariş geldi, neye uğradıklarını şaşırdılar. Personel eksikliği olduğu bariz belli, Çin'den geliyor bu ürünler. Beklemeyi göze alamayan, hiç almayacaktı.
Dostum ben artık daha ne kadar basite indirgeyerek anlatabilirim bilmiyorum. Hehe evet haklısın kardeşim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Metin Çakır
Dostum sorun beklemek falan değil, "Ürünün gelmesi ne kadar sürer bilemiyoruz, yoğunluk yaşadığımızdan dolayı sizlere biraz geç hizmet vermek zorundayız." tarzı bir e-mail atıp güzelce olayı açıklayabilirler, en azından desteğe yazdığımızda geri dönüş yapabilirler. Hani eğer bir şey söyleseler gerekirse 1 ay bile beklenir. Sorun ortada bir belirsizlik olması.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Dostum sorun beklemek falan değil, "Ürünün gelmesi ne kadar sürer bilemiyoruz, yoğunluk yaşadığımızdan dolayı sizlere biraz geç hizmet vermek zorundayız." tarzı bir e-mail atıp güzelce olayı açıklayabilirler, en azından desteğe yazdığımızda geri dönüş yapabilirler. Hani eğer bir şey söyleseler gerekirse 1 ay bile beklenir. Sorun ortada bir belirsizlik olması.
O var ve adamlar ülkene gönderim yapmayacağız bir süre diyip birilerine gönderirse tabii ki noluyoruz der insanlar. Ama anlamayanlara tekrar tekrar anlatmaya uğraşmayacağım daha fazla.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
1706036392449.png

Benim kargo yola çıkmış ayın 13. sipariş vermiştim

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Metin Çakır
toplam 23 güne elinizde olur ki bu da zaten satın alma ekranında yazan 6-15 gün aralığından çok uzak. Ulaştığında bu konu hakkında yorum ve tepkinizi firmaya gösterin lütfen.
Ben kesinlikle göstereceğim, herhangi bir bilgilendirme olmadan günlerce insanlar bekletildi artı olarak herhangi bir bilgilendirme dahi yapılmadı, mesajlar görmezden gelindi. Bu bayağı bir eksidir benim için.

~helloworld

80+ Bronze
Çin bayramı gibi bir muhabbet vardı yükske ihtimal ondan , stok sorunu olsa maile cevap verirler adamlar maile de cevap vermiyor canlı destek de cevap vermiyor , ak680 1 günde kargolanmıştı ak820den ses bile yok
Yılbaşı öncesi ve sonrası 2 ürün aldım 2si de 2 hafta içerisinde elime ulaştı benim. Herhangi bir sorun yaşamadım.
Allah için şuan kafayı yicem benim aldığım tarihe bak millet ne zaman almış eline ulaşmış bende mi bir sorun var beyler?
Ekran görüntüsü 2024-01-23 232646.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

toplam 23 güne elinizde olur ki bu da zaten satın alma ekranında yazan 6-15 gün aralığından çok uzak. Ulaştığında bu konu hakkında yorum ve tepkinizi firmaya gösterin lütfen.
Bu tatil muhabbetine cok hakim degilim ama Amerika vs. ulkelerde yilbasi olsun, cadilar bayrami olsun bu tarz tatillerde calisanlar hic ilgilenmez is ile. Tatilini yaparlar, islerinden gelen maillere vs. cevap vermezler cunku is, calisma kanunlari cok farkli.

Cin'de de boyle mi bilmiyorum fakat tatile denk geldiyse ve bu sekilde maillere vs. cevap vermiyorlarsa sanirim Cin'de de isler Amerika sistemi gibi isliyor. Turkiye'de olsa tatil falan fark etmiyor, zaten normal calisma saatinden fazla calistiriyor hizmet sektorunde is verenler. Tatil muhabbetine maillere bakan 1-2 kisi falan koydularsa normaldir donus yapmamalari ve stoklari olmamasi diye dusunuyorum.

Personellerin tatilde olmasi sebebiyle is guclerinin de duseceginden oturu bu tarz sorunlar yasaniyor olabilir.
sizler de bakar mısınız ,benden sonra verip kargonuz geldi değil mi hepinizin?

Aldıktan 2 gün sonra TC mi de verdim

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Allah için şuan kafayı yicem benim aldığım tarihe bak millet ne zaman almış eline ulaşmış bende mi bir sorun var beyler?Alıntıyı görüntüle

Ben sipariş edeli 1 hafta oldu. Daha bugün göndereceğiz dediler ama yine kargoya verilmemiş. Bir tek sende yok. Ürün eline ulaşınca benim bu konuya yazdığım İngilizce mesajı 1 puan vererek firmaya ilet lütfen. Bir kaç arkadaşın eline ulaştığı için kendilerince firmaya hak veriyorlar. Böyle bir sistem olamaz.

~helloworld

80+ Bronze
Ben sipariş edeli 1 hafta oldu. Daha bugün göndereceğiz dediler ama yine kargoya verilmemiş. Bir tek sende yok. Ürün eline ulaşınca benim bu konuya yazdığım İngilizce mesajı 1 puan vererek firmaya ilet lütfen.
kesinlikle kötü yorum yapacağım emin olabilirsin, ama sorun şu ki benim okuduğum kadarı ile konuda benden sonra satın alıp neredeyse eline ulaşanlar var bu olay nasıl oluyor ben bunu merak ediyorummm

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Allah için şuan kafayı yicem benim aldığım tarihe bak millet ne zaman almış eline ulaşmış bende mi bir sorun var beyler?Alıntıyı görüntüle

Aldıktan 2 gün sonra TC mi de verdim
Cidden senin adına fazladan üzüldüm ama daha kargoya verilse bile gelmesi 1-2 hafta sürer.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,395
Üyeler
156,476
Son üye
jaxque
Top Bottom