Neler Yeni

WhatsApp durduk yere ban attı

egeincr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
merhaba dün akşam whatsapp hesabım durduk yere spam nedeniyle kapatıldı nasıl açtırabilirim?
1000000063.jpg

CVaRy

80+
Biri sizi şikayet etmiş olabilir (mail üzerinden).

Uzun süreli VPN kullanımında bu tarz durumlar meydana gelebilir.

Durduk yere yazmışsınız fakat birini tehdit etmek, özel bilgiler atmak en büyük ban sebeplerinden bir kaçıdır.

Geçmiş olsun.

egeincr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biri sizi şikayet etmiş olabilir (mail üzerinden).

Uzun süreli VPN kullanımında bu tarz durumlar meydana gelebilir.

Durduk yere yazmışsınız fakat birini tehdit etmek, özel bilgiler atmak en büyük ban sebeplerinden bir kaçıdır.

Geçmiş olsun.
teşekkürler
suç teşkil edecek bir şey yaptığımı düşünmüyorum, bir çözümü var mıdır?

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1

egeincr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
“Gözden geçirme durumunu kontrol et” butonunu dene. 12 - 24 saat arası bekle. Eğer açılmazsa mail atmayı deneyebilirsiniz.
mail attığımda otomatik cevapla sizin dediğiniz şeyin aynısını söylüyor dün akşam onu denedim, bu öğlen açıldı ama giriş yaptıktan sonra tekrar aynı duruma döndü
Mesaj otomatik birleştirildi:

up

Son düzenleme:

CVaRy

80+
mail attığımda otomatik cevapla sizin dediğiniz şeyin aynısını söylüyor dün akşam onu denedim, bu öğlen açıldı ama giriş yaptıktan sonra tekrar aynı duruma döndü
Mesaj otomatik birleştirildi:

up
Otomatik cevap olarak ne geldi? Oto cevaptan sonra yanıt gönderin. incelenecektir.

Shourd

80+ Silver
hayatımda ilk defa whatsappdan ban yiyeni gördüm bişi diyim mi whatsapp artır bana sanki telefonun kendi uygulamasıymış gibi geliyor sanki her zaman böyleymiş sms uygulaması gibi sadece mesajlaşma sanki hiç sosyal medya platformu değil gibi lan neden böyle oldu

egeincr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
hayatımda ilk defa whatsappdan ban yiyeni gördüm bişi diyim mi whatsapp artır bana sanki telefonun kendi uygulamasıymış gibi geliyor sanki her zaman böyleymiş sms uygulaması gibi sadece mesajlaşma sanki hiç sosyal medya platformu değil gibi lan neden böyle oldu
:)

Top Bottom