Neler Yeni

Wi-Fi kartı mı usb adaptör mü

Vieers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Muhammed Bayar
Selamlar.Anakartımda m2 wifi yuvası var buraya wifi kartı takılabiliyor anladığım kadarıyla.Ben de wifi kartı mı usb adaptör mü alsam diye arada kaldım.Sizin önerinizi merak ettim kartlara bu kadar para vermeye gerek var mı usb adaptör yeterli olur mu?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Modemle çok mu uzaksın bence uzun bir ethernet kablosu al wifi ile uğraşma.

Vieers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Muhammed Bayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemle çok mu uzaksın bence uzun bir ethernet kablosu al wifi ile uğraşma.
Saçma gelecek ama ethernet zaten bağlı.Ben almışken wifi da mı olsun yoksa bluetooth yeter mi ikisi arasında kalmıştım.Bu arada asıl amacım bluetooth kazandırmak.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Saçma gelecek ama ethernet zaten bağlı.Ben almışken wifi da mı olsun yoksa bluetooth yeter mi ikisi arasında kalmıştım.Bu arada asıl amacım bluetooth kazandırmak.
Biraz mantıksız geldi ama çokta mantıksız değil eğer wifi üzerinden oyun falan oynamıcaksan wifi gelince bluetooth'un geldiğini bilmiyordum eğer cidden bluetooth lazımsa diğerine göre ucuz olanı al gitsin.

Vieers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Muhammed Bayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz mantıksız geldi ama çokta mantıksız değil eğer wifi üzerinden oyun falan oynamıcaksan wifi gelince bluetooth'un geldiğini bilmiyordum eğer cidden bluetooth lazımsa diğerine göre ucuz olanı al gitsin.
Evet wifi kartlarda bluetooth da var ama fiyatı 2 katı falan.Adaptör 200-300 civarı kart 500-600.

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er
merhabalar usb adaptör alabilirsin asus usb-ac58 modelini tercih edebilirsin çift antenli 5ghz destekli bir ürün

Top Bottom