Neler Yeni

Win 11 e Geçmeli Miyim?

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Okan kaygısız
Selam arkadaşlar

bir ay önce win 10 pro key satın almıstım ondan sonra pc hemen win 11 güncellemesi için gerekli dosyaları filan indirdi ben hep erteledim.Forumda win 10 dan win 11 e geçince sorunlar oluyor performans kaybı oluyor o yüzden temiz win11 kurun diyorlar.Benim temiz kurulum yapacak bilgim yok birde 2tb dolu hem iş hem kişisel dosyalarım var.Onların gitmesinden korkuyorum yanlış bir şey yaparsam diye.Birde internetim 12mb 13 tane oyun var onları tekrar indirmek nerden baksanız 1 ayımdan fazla alır bu yüzden de üşeniyorum biraz.Pc de güncelllemeyi hep erteliyorum diye bi süre sonra otomatik kendisi yapar mı?Yaparsa performans kayıpları hala oluyor mu?Sistemim imzam da yazıyor sizce ne kadar etkiler?

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Selam arkadaşlar

bir ay önce win 10 pro key satın almıstım ondan sonra pc hemen win 11 güncellemesi için gerekli dosyaları filan indirdi ben hep erteledim.Forumda win 10 dan win 11 e geçince sorunlar oluyor performans kaybı oluyor o yüzden temiz win11 kurun diyorlar.Benim temiz kurulum yapacak bilgim yok birde 2tb dolu hem iş hem kişisel dosyalarım var.Onların gitmesinden korkuyorum yanlış bir şey yaparsam diye.Birde internetim 12mb 13 tane oyun var onları tekrar indirmek nerden baksanız 1 ayımdan fazla alır bu yüzden de üşeniyorum biraz.Pc de güncelllemeyi hep erteliyorum diye bi süre sonra otomatik kendisi yapar mı?Yaparsa performans kayıpları hala oluyor mu?Sistemim imzam da yazıyor sizce ne kadar etkiler?
Bence gerek yok.

Pcoll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Ahmet ergin
geç dene 15 gun falan denıyosun sonra geri dönülüyor ama tavsişye etmem 11 i gereksiz

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Okan kaygısız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geç dene 15 gun falan denıyosun sonra geri dönülüyor ama tavsişye etmem 11 i gereksiz
Aslında istemiyorum ama bu güncellemeyi en fazla 1 hafta erteleyebiliyorum onu istediğim zaman diye bir seçenek var mı ki?

Pcoll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Ahmet ergin

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

DenizKYNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Deniz Kaynak
Hocam ben geçtim ama çok iyi değil yaklaşık 6 aydır win11 kullanıyorum ama deymez. Bence win10 kullanmaya devam edin. Bende yakında win10'a geri geçicem.

Bünyamina

80+ Platinum
11 olduktan sonra valoya giremiyorum ne videolar izledim düzelteceğim diye yok 11 in tpm olayı sorunlu kralın

Top Bottom