Neler Yeni

windows 10 20h2 güncellemesi geldi fakat güncellenmiyor

weafex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Can
herkese merhaba bilgisayarıma win 10 20h2 güncellemesi geldi fakat yükleyip yeniden başlat dediğim zaman sisteminiz güncelleniyor vs. yazılar yazıyo sonra güncelleme tamamlanamadı değişiklikler geri alınıyor yazıyor ve tekrar windows güncelleştirmelerine girdiğimde yine aynı güncelleme duruyor tekrar tekrar yapmama rağmen olmuyor lütfen yardım edin bilgisayarı toplayalı 1 yıl oldu hiç böyle bir sorun yaşamamıştım

Ekler

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    857.6 KB · Hit: 75

weafex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
herkese merhaba bilgisayarıma win 10 20h2 güncellemesi geldi fakat yükleyip yeniden başlat dediğim zaman sisteminiz güncelleniyor vs. yazılar yazıyo sonra güncelleme tamamlanamadı değişiklikler geri alınıyor yazıyor ve tekrar windows güncelleştirmelerine girdiğimde yine aynı güncelleme duruyor tekrar tekrar yapmama rağmen olmuyor lütfen yardım edin bilgisayarı toplayalı 1 yıl oldu hiç böyle bir sorun yaşamamıştım
Yokmu yardım edecek biri

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,316
İsim
Hüseyin Şen
bendede orjinal olduğu halde güncelleme gelmiyordu bende manuel olarak yükledim sonra düzeldi isterseniz sizde deneyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

hemen güncelleştirin var onu indirin

weafex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Can
knk yenıden baslat dıyence oluyomu
Kanka yeniden başlat diyorum sonra Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayin diyor sonra %17 oluyo yeniden başlatıyor kendini sonra güncelleştirmeler tamamlanamadı değişiklikler geri alınıyor diyor ardından masaüstünü açıyor

bendede orjinal olduğu halde güncelleme gelmiyordu bende manuel olarak yükledim sonra düzeldi isterseniz sizde deneyin

hemen güncelleştirin var onu indirin
Manuel yükledim önceden yine aynı şekilde güncelleme tamamlanamadı değişiklikler geri alınıyor hatası veriyor

Darknacia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Ekici
Bende de aynı sorun var 1,2 aydır güncellemeyi yüklüyor sonra geri açılırken güncelleme tamamlanamadı değişiklikler geri alındı yazıyor ve windows açılıyor.

weafex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Can
Bende de aynı sorun var 1,2 aydır güncellemeyi yüklüyor sonra geri açılırken güncelleme tamamlanamadı değişiklikler geri alındı yazıyor ve windows açılıyor.
Aynı şekilde bende de bilgisayarcıya sordum format at ve temiz Windows kur düzelir dedi şuan flash bellek siparişi verdim onu bekliyorum gelince flash bellekten temiz Windows kuracağım

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Buğra
senden duyunca hemen indirdim güncelledim sıkıntı cıkmadı

weafex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Can
senden duyunca hemen indirdim güncelledim sıkıntı cıkmadı
Bro bende sıkıntılı bu güncelleme ne kadar çözüm denediysem olmadı son çare format benim arkadaşımda da sıkıntısız güncelleniyor ama benim PC de sıkıntı

Top Bottom