Neler Yeni

Windows 10 pro oem key windows 11 pro da çalışır mı?

koctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kemal Erdem Bulut
Merhabalar arkadaşlar.Kişisel bilgisayarım için bundan 2 sene önce bir oem windows 10 pro key almıştım.Ancak sonralarda windows 10 pro yu beğenmeyip gnu/linux a geçtim.Oynadığım bir oyunu artık gnu/linux ta oynayamıyorum.Bu yüzden windows 11 pro ya geçmeyi düşünüyorum.Direkt olarak windows 11 pro yu kurarsam bilgisayara,anakarttaki key windows 11 pro yu etkinleştirir mi?

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Merhabalar arkadaşlar.Kişisel bilgisayarım için bundan 2 sene önce bir oem windows 10 pro key almıştım.Ancak sonralarda windows 10 pro yu beğenmeyip gnu/linux a geçtim.Oynadığım bir oyunu artık gnu/linux ta oynayamıyorum.Bu yüzden windows 11 pro ya geçmeyi düşünüyorum.Direkt olarak windows 11 pro yu kurarsam bilgisayara,anakarttaki key windows 11 pro yu etkinleştirir mi?
Senin sorduğun soru. Direk USB den windows 11 pro imajı kurup, sonrasında windows 10 pro keyle windows 11 aktifleştirme. Bu bana mümkün gelmedi. Arkadaşlar sorduğunu anlamamış sanırım.

Windows 10 pro keyin varsa Windows 11 pro olarak kullanabilir miyim? Evet. (arkadaşlar bunu söylemeye çalışmış) Bunun için ne yapmalısın?

Windows 10 pro iso kurmalısın önce. Keyi aktif edip içinden sistemi yükseltin ile Windows 11 versiyonuna o şekilde yükseltmen lazım. Benim fikrim bu.

Millet yoksa niye Windows 11 pro keyi satsın? Windows 10 pro alırdı. Windows 10 pro ile format atıp, sistemden yükseltme ile yapabilirsin işlemci sistem uyumun varsa.

Son düzenleme:

koctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kemal Erdem Bulut
Senin sorduğun soru. Direk USB den windows 11 pro imajı kurup, sonrasında windows 10 pro keyle windows 11 aktifleştirme. Bu bana mümkün gelmedi. Arkadaşlar sorduğunu anlamamış sanırım.

Şöyle yapman lazım. Windows 10 pro keyin varsa Windows 11 pro olarak kullanabilir miyim? Evet. Bunun için ne yapmalısın?

Windows 10 pro iso kurmalısın önce. Keyi aktif edip içinden sistemi yükseltin ile Windows 11 versiyonuna o şekilde yükseltmen lazım. Benim fikrim bu.

Millet yoksa niye Windows 11 pro keyi satsın? Windows 10 pro alırdı. Windows 10 pro ile format atıp, sistemden yükseltme ile yapabilirsin işlemci sistem uyumun varsa.
Windows 10 pro kurduğumda key ne kadar sürede aktifleşir?

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Bu şekilde etkinleştireceğim.İyi günler dilerim. 🥰
Bir dene sorun yaşarsan yazarsın. Yardımcı oluruz :) Ben Windows 10 pro kullanıyorum bir laptobumda. Windows 11 e geçin diye mesaj geliyor. Geçmiyorum. Diğer laptop windows 11. Sen de o seçenekten geçebilirsin. Dolaylı olarak geçmiş oluyorsun yani. Windows 10 pro kurulu sistemle.

Top Bottom