Neler Yeni

Windows 10 pro sistem yükleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Alihan Uyar
Selamün aleyküm öncelikle
Yeni bir freedos laptop almıştık. Öncelikle Windows yüklemem gerekiyor. Windows 10 pro yüklemeyi düşünüyorum. Ücretsiz olarak nereden temin edebilirim? Önerileriniz nedir?

Awerquan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Ege
Yeni bir freedos laptop almıştık. Öncelikle Windows yüklemem gerekiyor. Windows 10 pro yüklemeyi düşünüyorum. Ücretsiz olarak nereden temin edebilirim? Önerileriniz nedir?
Ücretsiz değil de az bir ücretle oem key alabilirsiniz. W10 asla ama asla crack yüklemeyin. Başınız ağrır.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
CMD üzerinden yapabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Alihan Uyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ücretsiz değil de az bir ücretle oem key alabilirsiniz. W10 asla ama asla crack yüklemeyin. Başınız ağrır.
hocam günümüzde çoğu kişi zaten crackli kullanıyor

Awerquan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Ege
hocam günümüzde çoğu kişi zaten crackli kullanıyor
Crack w10'ların bilgilerinize erişim sağlamasına engel olacak hiçbir şey yoktur. Bilgilerinizi vermek istiyorsanız buyrun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Alihan Uyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
"Kurulum diski" mi oluşturacaksınız? Eğer oluşturacaksanız 2. bir cihaz gerekiyor.

z3r0tw0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Zero Two
Niye aktive ediyosunuz ki key falan satın almasına gerek yok. Windows 10 Lisanssız kullanılabiliyor. Alttaki yazıdan rahatsız olursan "testsigning off" gibi bir komut vardı onunla kaldırılıyor. Kaldı ki HWIDGEN ile lisans alıp ömür boyu kullanabilirsiniz. Mail hesabına kaydediliyor aktivasyon. Format atsan bile otomatik aktive oluyor Windows 10. Buradan veya şu yazılımla ISO çekebilirsiniz.
Not: Kendim 40-50 TL'lik Lisans kullanıyorum. Microsoft insan gibi Türkiye'de sattığı Lisansları normal ev kullanıcılarına 100 TL verseydi bunların hiçbiri olmayacaktı. Şirketlere yine yüksek rakamlardan satabilirdi. Ev kullanıcılarına bölge kilitli lisans olarakta satabilirlerdi.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,971
Üyeler
140,583
Son üye
Arda-01
Top Bottom