Neler Yeni

Windows 10dan 11e Geçilir Mi?

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Tuna
hali hazırdı windows 10 pro kullanıcısıyım ve genel olarak oyun ve film izlemek için kullanıyorum ve hiçbir sorunumda yok windows 10dan sizce şimdi 11e geçmek mantıklı mı yoksa oyunlarda hatalar alma ihtimalim olur mu yada w11 geçersem bana ne gibi artıları olur ?

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Mustafa Polat
hali hazırdı windows 10 pro kullanıcısıyım ve genel olarak oyun ve film izlemek için kullanıyorum ve hiçbir sorunumda yok windows 10dan sizce şimdi 11e geçmek mantıklı mı yoksa oyunlarda hatalar alma ihtimalim olur mu yada w11 geçersem bana ne gibi artıları olur ?
Bugüne kadar tasarım dışında bir artısını görmedim, eksisi artık yok

Veviel

80+
valo oynuyorsan biostan bir kaç ayar yapman lazım diye biliyorum ben yaptığım halde hata verdiği için windows 10 a geçtim

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Emir Acar
İmzamda ki sistemimle 2 gün önce win 11'e geçtim tasarım olarak daha hoş geldi şimdilik oyunlarda ve normal kullanımda sorun yaşamadım

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
mert kurtulus
1 yeni 1 eski PC de 11 kullanıyorum sorun yok
R5 5600 rtx3050
İ5 4590 gt710

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
@Saul_Goodman Arkadaşımın dediğine harfi harfine katılıyorum eğer Valorant oynayacaksan BİOS dan;

TPM 2.0 Ve Secure Boot açman lazım kesinlikle.

Açsan bile bazen Secure Boot Aktif edilmedi diye yazı çıkıyor.

Veviel

80+
@Saul_Goodman Arkadaşımın dediğine harfi harfine katılıyorum eğer Valorant oynayacaksan BİOS dan;

TPM 2.0 Ve Secure Boot açman lazım kesinlikle.

Açsan bile bazen Secure Boot Aktif edilmedi diye yazı çıkıyor.
evet ve ara sıra secure boot aktif değil diye oyundan atıyordu uğraşmak istemedim windows 10 a geçtim

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
evet ve ara sıra secure boot aktif değil diye oyundan atıyordu uğraşmak istemedim windows 10 a geçtim
Vallahi bende Windows 11 çok yordu beni bende gittim Windows 10'a geçtim şimdi kafam rahat Valo oynuyorum. :D

MiracNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mirac Nur Kiycak
Instagram
@mirackiycakofficial
Steam
MiracNK
Twitter
mirackiycakofficial
Hocam şöyle eğer günlük standart kullanım yapıyorsanız geçmenize gerek yok ama bence geçmeyi tavsiye ederim hem kullanım açısından hemde işlemlerin daha hızlı olmasından dolayı çok memnunum tavsiye ediyorum. Yok ama bana Win10 yeterli diyorsanız artı bir uygulama veya oyun oynamıyorsanız. Sizin için yeterli olucaktır. Çünkü gelişmekte olan ve daha yeni denilebilecek bir yazılım (işletim sistemi) diyebilirim. sadece sizin zevkinize kalmış bir durum bence geçilmesi gerek güncel işletim sistemi her zaman iyidir.

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Geçtim ufak bi performasn artışı var sistemden sisteme değişir tabi.

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Bence geçmeye gerek yok. Win 10 çok daha stabil. Win11 bazı oyunlarda hala optimizasyon sorunları var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,873
Üyeler
156,534
Son üye
muroo24
Top Bottom