Neler Yeni

Windows 11 den windows 10 a dönme hatası

Clawz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Toprak Aydın
Selamun Aleyküm efendiler ben PC yi Windows 11 yaptım ama geri dönüş seçeneği yok nasıl düzeltebilirim ?

Ekler

• Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    32.9 KB · Hit: 79

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
Geri dönmek için yükselttiğiniz tarihten itibaren 10 günlük süreniz var. 10. Günün sonrasında otomatik olarak Windows 10’un durduğu Windows.old klasörü silinir ve geri dönme seçeneği kalkar. Geri getirme yolu yoktur bu yüzden format atmanız gereklidir.

Clawz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Toprak Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geri dönmek için yükselttiğiniz tarihten itibaren 10 günlük süreniz var. 10. Günün sonrasında otomatik olarak Windows 10’un durduğu Windows.old klasörü silinir ve geri dönme seçeneği kalkar. Geri getirme yolu yoktur bu yüzden format atmanız gereklidir.
reis 7 gün oldu
ben bir de şey yapmıtşım disk temizleyicide 10 dosyalarınıda sielrseniz bir daha geri dönemezsiniz demişti acaba ondan mı

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
reis 7 gün oldu
ben bir de şey yapmıtşım disk temizleyicide 10 dosyalarınıda sielrseniz bir daha geri dönemezsiniz demişti acaba ondan mı
C diskinde Windows.old klasörü var mı?

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
reis 7 gün oldu
Disk temizlemeden kendiniz silmişsiniz zaten. C diskinde Windows.old yoksa zaten ya siz silmişsinizdir ya da otomatik silinmiştir.

HP Kullanıcısı

80+ Bronze
Windows.old klasörü varmı? Yok ise dönme işlemi yapamazsınız.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
O zaman kendiniz silmişsiniz Win10 olduğu dosyayı. Bildiğim kadarıyla format atmanız gerekiyor artık dönmek için.

Clawz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Toprak Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman kendiniz silmişsiniz Win10 olduğu dosyayı. Bildiğim kadarıyla format atmanız gerekiyor artık dönmek için.
hacı varsay formatladım formatladıktan sonra ayarlara gidip kurtarma yerinden geri dön seçeneğine basarsam geri dönermi ?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
reis 7 gün oldu
Format atmadan artık dönemezsin.

Clawz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Toprak Aydın
Format atmadan artık dönemezsin.

kanki hadi formatı attım yine windows 11 oldumu pc ondan sonra kurtarma yerine gidip geri dön seçeneği çıkacak mı
bunu söyle olursa format atıcam

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
kanki hadi formatı attım yine windows 11 oldumu pc ondan sonra kurtarma yerine gidip geri dön seçeneği çıkacak mı
bunu söyle olursa format atıcam
Windows 10'dan Windows 11'e yükseltme yaparak geçersen geri dön düğmesi 10 gün aktif kalır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,823
Üyeler
138,416
Son üye
erolmms
Top Bottom