Neler Yeni

windows 11 e geçemiyorum TBM hatası alıyorum

Merhaba arkadaşlar windows update de pc min windows 11 e uygun olmadığını söylüyor ve daha fazla bilgiye ulaştığımda ise TBM 2.0 hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim

Ekler

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    436.5 KB · Hit: 28
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Merhaba arkadaşlar windows update de pc min windows 11 e uygun olmadığını söylüyor ve daha fazla bilgiye ulaştığımda ise TBM 2.0 hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim
Biosa girip tpm ve secure boot açın. Windows 11 Tpm ve secure boot istiyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Hayır hocam o ne oluyor tam bilgim yokta
Hocam ayarlara girin en altta Windows insider programı yazıyor oraya tıklayıp kayıt olun. Kayıt olurken beta kanalını seçin. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra güncelleştirmeleri tekrar denetleyin. Ama tavsiyem Usb den temiz kurulum yapmanız.

Hocam ayarlara girin en altta Windows insider programı yazıyor oraya tıklayıp kayıt olun. Kayıt olurken beta kanalını seçin. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra güncelleştirmeleri tekrar denetleyin. Ama tavsiyem Usb den temiz kurulum yapmanız.
Yaptım hocam oldu teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Rica ederim. Yardımcı olabildiğime sevindim. Kolay gelsin.
Eyvallah.

Hocam size bir sorum daha olucak bugüne kadar bilgisayarım bluetooth u sorunsuz çalışıyordu fakat bugün bluetooth çalışmıyor maalesef hatta pc bluetooth u görmüyor bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Eyvallah.

Hocam size bir sorum daha olucak bugüne kadar bilgisayarım bluetooth u sorunsuz çalışıyordu fakat bugün bluetooth çalışmıyor maalesef hatta pc bluetooth u görmüyor bile
Driverla alakalı bir problem olabilir. Windows 11 yükleme düşünceniz varsa önce onu yükleyin daha sonra aygıt yöneticisinden Bluetooth sürücüsünü kontrol edin. Olmadı sürücüyü kaldırıp tekrar kurun.

Driverla alakalı bir problem olabilir. Windows 11 yükleme düşünceniz varsa önce onu yükleyin daha sonra aygıt yöneticisinden Bluetooth sürücüsünü kontrol edin. Olmadı sürücüyü kaldırıp tekrar kurun.
bluetooth sürücüsü dahi yok hocam yüklemeye çalıştığımda ise tepki vermiyor driver

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
bluetooth sürücüsü dahi yok hocam yüklemeye çalıştığımda ise tepki vermiyor driver
Yerinizde olsam Windows 11 e güncelleme ile geçmek yerine temiz kurulumla geçerdim. Kurulumdan sonra da görmüyorsa bluetooth donanımını bir kontrol ederdim hocam.

Yerinizde olsam Windows 11 e güncelleme ile geçmek yerine temiz kurulumla geçerdim. Kurulumdan sonra da görmüyorsa bluetooth donanımını bir kontrol ederdim hocam.
valla hocam inanır mısınız temiz kurulum atıp durmaktan bıktım pc ye şu üç ayda bu 3. temiz kurulum atışım olucak bir de o kadar oyunu yeniden indirme felan var baya sancılı bir süreç kaldı ki çok yoğun bir şekilde de çalışıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
905,993
Üyeler
140,587
Son üye
Ali Murat