Neler Yeni

Windows 11'e Geçersem ne gibi +'sı veya -'si olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Arda
Merhabalar! Ben şuan Leonovo İdeaPad Gaming3 aldım birkaç haftadır windows 10 pro da kullanıyorum ama 11'i de çok merak ediyorum. Format atmadan direk Windows update den yaparsam sıkıntı çıkarır mı veya performansta düşüş olur mu?

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
Merhabalar! Ben şuan Leonovo İdeaPad Gaming3 aldım birkaç haftadır windows 10 pro da kullanıyorum ama 11'i de çok merak ediyorum. Format atmadan direk Windows update den yaparsam sıkıntı çıkarır mı veya performansta düşüş olur mu?
geçme itopyadan gigabyte aldım w11 le geldi yazılımsal sorun dolu

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçme itopyadan gigabyte aldım w11 le geldi yazılımsal sorun dolu
Ne gibi sorunlar çıktı zamanla düzelir mi ya da herkes de olan bir sorun mu veya o sistemdeki bir parçaya özel bir sorun mu?

Spektraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Muhammed Emin Ocak
Windows 10'a kıyasla kullanışlı değil, oyunlarda hata vermeden kapanmalar oluyordu. O sebepten Windows 10'a döndüm.

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
birdwe size bişey sorayım konusu açılmışken ben w10 geçsem windows etkinmi olur acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlarım Windows 11'e geçti genelde hata vermiyor dediler arada bir mavi ekran hatası aldım dedi biri onun dışında sıkıntı yok.
Windows 10'a kıyasla kullanışlı değil, oyunlarda hata vermeden kapanmalar oluyordu. O sebepten Windows 10'a döndüm.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,111
İsim
Mert Metshi
Ekimden beri kullanıyorum problem yok.

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Instagram
azad._.altunn
Steam
azad_altunn
Twitter
azad_altunn
Discord
azad_altunn
Reddit
azad_altunn
yeni bir işletim sistemi olduğu için sıkıntılar olabiliyor win10 da kalmanızı öneririm

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,087
İsim
Emre Zengin
BİOS güncelle, öyle geç. Windows 11'in tasarımı daha güzel. Performans düşüsü çok olmaz. En temizi sıfır kurulumdur yükseltmede ufak tefek hatalar ya da buglar ortaya çıkabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,854
Üyeler
140,569
Son üye
mkahveci63
Top Bottom