Neler Yeni

Modding Windows 8 1 Aero Edition x64 Türkçe

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Memnunum ama güncellik iyidir. Format atayım en iyisi. Elinize sağlık tekrardan. Birde windows update i kapalı mı kullanayım sizce?
Windows güncellemelerini almak her zaman iyidir. Yeniliklere karşı veya donanımlarla uyumlu olan sürücüleride bulması ve yüklemesi avantajıda olunca tabii ki güncel kalmak her daim iyi olacaktır. Internet'i kısıtlı olanlar için ya da, saatlerini güncellemelerle geçirmek istemeyenler için, bu denli güncellenmiş sistemleri bir bakımada kolaylıklar sağlamaktadır. Sistemi işlevsel kılan öğeler hız tanımlamaları yapılandırmalar güncellemelerle beraber olunca da işin renkgi pozitif bakımdan da değişmekte.
Çok eski cihazlarda güncellemeleri yapmak belki handikap yaratabilir. Bu bakımdan geneli iyibarıyla güncel kalmak güvenli olmak anlamınada bir bakıma geliyor.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Windows güncellemelerini almak her zaman iyidir. Yeniliklere karşı veya donanımlarla uyumlu olan sürücüleride bulması ve yüklemesi avantajıda olunca tabii ki güncel kalmak her daim iyi olacaktır. Internet'i kısıtlı olanlar için ya da, saatlerini güncellemelerle geçirmek istemeyenler için, bu denli güncellenmiş sistemleri bir bakımada kolaylıklar sağlamaktadır. Sistemi işlevsel kılan öğeler hız tanımlamaları yapılandırmalar güncellemelerle beraber olunca da işin renkgi pozitif bakımdan da değişmekte.
Çok eski cihazlarda güncellemeleri yapmak belki handikap yaratabilir. Bu bakımdan geneli iyibarıyla güncel kalmak güvenli olmak anlamınada bir bakıma geliyor.
Anladım. Daha önce Kinghaze hocamın sistemini kurmuştum, o eğer güncelleme yaparsam bazı ayarların gideceğini söylemişti. O yüzden sordum.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Anladım. Daha önce Kinghaze hocamın sistemini kurmuştum, o eğer güncelleme yaparsam bazı ayarların gideceğini söylemişti. O yüzden sordum.
Windows üst versiyonlarına güncelleme yapılırsa eğer upgrade vs. sürüm değişikliklerinde bir nevi sıfırdan kurulum olacağından işin rengi değişir optimizasyonlar'da değişecektir. Bunu dışında herhangi bir değişiklik olmayacaktır güncellemeler vb durumlarda.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Windows 8 1 Embedded Industry Pro x64 Türkçe Güncellendi yüklenmektedir. Yandex teklink eklenecek.
Sistemi güncelleme tarihi: 24 EKİM 2021 | -> 1.Sayfaya gider.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Windows 8 1 Embedded Industry Pro X64 Türkçe
Upload tamamlandı! konuya yandex teklink eklendi. İndirebilirsiniz saygılarımla.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Windows 8 1 Aero Edition x64 Türkçe sürümüne güncellenmiştir. Güncelleme tarihi: 14 ARALIK 2021

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Windows 8.1 icin en performansli iso bu mu ?
Kullandıktan sonra memnun kalacağınız düşünüyorum. Yapılan temel optimizasyonlar genele hitap şeklinde hazırlandı. Kurduktan sonra geriye sadece siz sürücülerinizi yükleyip kurulacak şekilde işlemi tamamlıyorsunuz. Sistem optimize sistemdir oldukçada hızlıdır.

Beratx1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berat
Peki Ben bu isoyu Modlayıp Marketi ve edgeyi Kaldırabilir miyim acaba

Beratx1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berat
Şuan kullanıyorum ve baya memnunum yenı simge paketleri felan cok hoş olmuş.

xcuma4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
ömer
Windows 8 1 Aero Edition x64 Türkçe
Güncellenme tarihi: 14 ARALIK 2021

NetFramework 3.5-4.8 DirectPlay Etkin | Tam güncel ! | W11 Simgeli | Microsoft C++ paketleri | MSOffice 2016 TR

Ekran Görüntüleri
cyqb15x.gif
Hakkında

İNDİRME LİNKİ
https://disk.yandex.com.tr/d/6Nbu_perHSLRoA
Bu windows sürümü ram olarak kaç gb kullanıyor daha az tüketiyormu kaç gb alan kaplıyor ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,899
Üyeler
140,574
Son üye
krynn
Top Bottom