Neler Yeni

Windows deneme sürümü

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Dostum en iyisi bu forumda da açılmış olan CMD kullanarak bedava Windows etkinleştirme konusuna bak hiçbir sıkıntı çıkmaz bende dahil çoğu kişi kullanıyor bu yontemle. Ben 6Aydir kullanıyor umm
Slmgr /xpr yap ordaki tarihte senin şuan kullandığın key çöp olacak haberin olsun. Yeniden mi yaparsın yoksa yeni key mi alırsın bilmem ama haberin olsun yani

ghrian

80+ Bronze
Garantisi var desem yalan olur. Yorumları iyi olanından alacaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kms servisi ile etkinleştiriyor. Bazı güncellemeleri almıyor diye biliyorum. Yanlış yönlendirme yapmayın
Bütün Windows güncellemelerini aldım şu ana kadar güncelleme almiyordan kastınız ne?

ghrian

80+ Bronze
Slmgr /xpr yap ordaki tarihte senin şuan kullandığın key çöp olacak haberin olsun. Yeniden mi yaparsın yoksa yeni key mi alırsın bilmem ama haberin olsun yani
2 tane metin kopyala yapıştır yapıyorsun sadece key kalksa bile yeniden yaparım. Şuan laptopum yanımda olmadığından dolayı bakamıyorum

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
2 tane metin kopyala yapıştır yapıyorsun sadece key kalksa bile yeniden yaparım. Şuan laptopum yanımda olmadığından dolayı bakamıyorum
Ayrıca kms servisleri güvenilir değil. Hiç önerdiğim bir yöntem değil

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Garantisi var desem yalan olur. Yorumları iyi olanından alacaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kms servisi ile etkinleştiriyor. Bazı güncellemeleri almıyor diye biliyorum. Yanlış yönlendirme yapmayın
Yoo ben kullanıyom her güncellemeyi de alıyom şuan 2004 sürümünü kullanıyom windows 10 pro.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,818
Üyeler
140,558
Son üye
dekulows
Top Bottom