Neler Yeni

Windows gezginini kapatınca ses gelmemesi

ADSBURADA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali veli
Sorun şu ki ortalama bir ofis bilgisayarına sahibim valorantta fps arttırmak için şöyle bir çözüm buldum valorantı açıp görev yöneticisinden windows gezginini kapatıyorum windows gezgini kapanınca mantıken arkada önceden açtığım valorant harici hiç bir şey çalışmıyor arkada bir şey çalışmadığı içinde fps büyük bir oranda artıyor fakat windows gezgini kapanınca herhalde ses driveri da kapanıyor ve ses gelmiyor buna nasıl çözüm bulabilirim görev yöneticisinden tekrar driverı falan çalıştırabilir miyim?

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
Sorun şu ki ortalama bir ofis bilgisayarına sahibim valorantta fps arttırmak için şöyle bir çözüm buldum valorantı açıp görev yöneticisinden windows gezginini kapatıyorum windows gezgini kapanınca mantıken arkada önceden açtığım valorant harici hiç bir şey çalışmıyor arkada bir şey çalışmadığı içinde fps büyük bir oranda artıyor fakat windows gezgini kapanınca herhalde ses driveri da kapanıyor ve ses gelmiyor buna nasıl çözüm bulabilirim görev yöneticisinden tekrar driverı falan çalıştırabilir miyim?
Tekrar çalıstıramazsınız görev yöneticisinden zaten mantıken bakarsanız windows bu tür şeyleri arkada kapalı görünse bile açık tutuyor örnegin discord kapalı olsa bile ses almanızı sağlıyor ama eger valorantın sistemi içine kurabilirseniz çalısıcagını umuyorum ama buda vanguardı tetikleyip ban yeme nedeni olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,734
Üyeler
154,111
Son üye
mehmeteren2306
Top Bottom