Neler Yeni

Windows hakkında birkaç soru

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Hocam selamlar windows ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var. Ben internet kafeden windows 10 pro format attırdım bilgisayarıma haliyle güncelleme falan alamıyorum kırık windows kurdu adam. Şimdi ben windows 11 pro kullanmak isiyorum Şu an windows 11 pro key alsam anahtar ekleme bölümüne girsem kabul görürmü. Ya da windows 10 pro key alsam güncelleme seçeneği ile windows 11 pro ya key ile birlikte geçebilirmiyim. Birde bu key ler ne kadar güvenilir orjinale 4 bin küsur vermek mantıklımı. Başka öneriniz var mı. 3 soru iletmiş oldum Şimdiden vakit ayıranlara çok teşekkür ederim.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Evvela Windows 11'e temiz formatla geçin, bilgisayarcıya bir daha götürüp format attırmayın. Zaten bedava paylaşılıyor Windows ISO'su. Neden gidip korsan Windows kurduruyorsunuz, güncelleme bile yapamıyormuşsunuz yahu.

Lisans olarak ise şunu öneririm, W11'de de çalışıyor:

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evvela Windows 11'e temiz formatla geçin, bilgisayarcıya bir daha götürüp format attırmayın. Zaten bedava paylaşılıyor Windows ISO'su. Neden gidip korsan Windows kurduruyorsunuz, güncelleme bile yapamıyormuşsunuz yahu.

ben genelde kendim format atıyordum bu seferkinde sürekli hata aldım format atmadı bi türlü 2 gün uğraştım en son çözümü öyle buldum sağolasın lisansı alıcam peki formatsız geçiş yapamazmıyım

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
ben genelde kendim format atıyordum bu seferkinde sürekli hata aldım format atmadı bi türlü 2 gün uğraştım en son çözümü öyle buldum sağolasın lisansı alıcam peki formatsız geçiş yapamazmıyım
Korsan Windows olduğu için geçiş yapılabilir mi bilmiyorum fakat normalde yapılıyor. W10'dan W11'e geçebiliyorsunuz veri kaybetmeden. Fakat böyle de stabillik sorunları olabiliyor. Bundan sebep flash bellek hazırlayıp formatla W11 geçmek öneriliyor, daha sorunsuz.

BayOguzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Oğuzan Konak
Adam nasıl bir format atmış ki öyle bende korsan kullanıyorum ama güncellemeleri alıyorum sürekli

Farway

80+ Silver
0 kurulum yap dostum, USB'ye yükle windows'u, biostan kurulum yap ama bence win11 değil 10 kur.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
tamamdır hocam çok sağolun w11 kurup retail ya da oem key alıcam tavsiyeleriniz için çok sağolun iyi forumlar

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Windows 11'e temiz formatla geçin, bilgisayarcıya bir daha götürüp format attırmayın. Zaten bedava paylaşılıyor Windows ISO'su. Neden gidip korsan Windows kurduruyorsunuz, güncelleme bile yapamıyormuşsunuz yahu.

hocam bu dediğiniz key i aldım ve MAK çıktı şu an yine güncelleme yapamıyorum öneriniz var mı?

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
hayır şuanlık bu link den key aldım ve onu ekledim yarın format ile w11 kuracağım
Neden böyle bir şey yaptın? Evvela format at, sonra lisans anahtarını gir dedik ya. Korsan Windows'a girersen tabii ki olmaz. Umalım ki korsan Windows lisansı yutmamış olsun, format sonrası otomatik etkinleşsin.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
ürün anahtarı elimde formattan sonra etkinleştirebilirim diye düşünüyorum hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular