Neler Yeni

WİNDOWS PS4 KOLUMU GÖRMÜYOR!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Tuğra Öztürk
Merhaba bilenler bilir Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 diye bir oyun var ben bunu bilgisayardan aldım ama ps4 koluyla oynayacaktım bunun içinde ds4 diye bir program indirdim önceden çalışıyordu ve oynuyordum ama şimdi nedense windows ps4 kolumu görmüyor kablodan kaynaklıdır herhalde dedim başka kablo denedim yine olmadı bunu düzeltebilirmiyiz? İlgilenen Herkese Teşekkürler...

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Efe Akboğa
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Teknoloji
Merhaba bilenler bilir Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 diye bir oyun var ben bunu bilgisayardan aldım ama ps4 koluyla oynayacaktım bunun içinde ds4 diye bir program indirdim önceden çalışıyordu ve oynuyordum ama şimdi nedense windows ps4 kolumu görmüyor kablodan kaynaklıdır herhalde dedim başka kablo denedim yine olmadı bunu düzeltebilirmiyiz? İlgilenen Herkese Teşekkürler...
Ps4 Kolları Windows İçin Tasarlanmış Kollar Değil Ps4 Kolunuzu Windows'a Entegre Etmek İstiyorsanız 3.Parti Yazılım Kurmanız Gerekiyor

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
DS4 Windows açıkken de mi görmüyor?

Top Bottom