Neler Yeni

Windows yüklenmeden siyah ekranda kalma

Ayazwai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ayaz Ekrem
Merhabalar bugün YouTube üzerinden şarkı değiştirirken birden bilgisayar takıldı ve çok garip şekilde ses çıkarttı dıııııırt gibisinden ardından ne olduğunu anlamadım ve power tuşuna basılı tutarak kapattım tekrar açtığımda ise windows güncelleme tarzı bir şey yapıyordu sanırsam ekran çizik çizik ve hiç bir şey anlaşılmıyordu kendine gelsin diye power tuşuna basılı tutup tekrar açtığımda bilgisayarın asus logosunu geçtikden sonra siyah ekranda kaldığını ve siyah ekranı geçmediğini fark ettim biraz araştırdım ettim o anki panik ile ilk başta diskin yandığını düşündüm fakat ilk olarak Rami çıkartıp taktım 1 kere daha böyle olmuştu fakat siyah ekranda kalıyordu kapanışı dııırt şeklinde ses verip kapanma değildi Rami çıkar tak yaptım haloldu fakat bugün denediğimde sorun çözülmedi ardından ilk şüphelendiğim sorun olan diskin yanma veya bozulma tarzı durum aklıma geldi ve bende format USB takarak bios üzerinden USB yi seçip format kısmına geçiş yaptım ve ilk başta diski görmedi ardından tekrar tarratırdığımda gördü diskimi seçtim biçimlendirdim ve windowsu kurdum ardından windows kurulumu için kendini yeniden başlattı ve gene o siyah ekranı geçmedi bilgisayarıma ne olduğu hakkında son siyah ekrandan sonra hiç bir şey düşünemedim ve çözüm yolu vs. Üretemedim bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirin

Ayazwai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ayaz Ekrem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun SSD kaynaklı olsaydı format atabilir miydim bilmiyorum fakat SSD yi formatlayabiliyorum ve windows kurulumu yapabiliyorum fakat sorun halen devam ediyor

Top Bottom