Neler Yeni

Windowsum güncellenmiyor Bilgisayarda microsoft egde ve microsoft store yok

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ahmet İlhan
0x800f0982 bu hatayı alıyorum. güncellenmeyen dosyayı update kataloğundan da yüklemeyi denedim olmadı. start bits stop bits denilenn şeyide yaptım güncelsiniz dedi.ama sonra güncelleştirmeleri denetle diyince güncelleştirme geri geldi.aynı zamanda pc de microsoftla ilgili şeylerin hiçbiri yok kamera mikrofon microsoft egde,store napabilirim lütfen yardım edin.windows güncelleştirme dosyasından girdiğimde windows bu bilgisayarda çalışmaz gibi hata alıyorum.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Windows orjinal mi ?

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ahmet İlhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
windows etkin tuşu bulunmuyor orjinal galiba bilmememin sebebibabamın bilgisayar öğretmeni arkadaşı kurdu iso dosyasıyla
Mesaj otomatik birleştirildi:

etkinleştir kısmı
Windowsun crack olma ihtimali yüksek çünkü benim bildiğim crack olunca güncelleme almıyor pc @Treyarch

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ahmet İlhan
Windowsun crack olma ihtimali yüksek çünkü benim bildiğim crack olunca güncelleme almıyor PC @Treyarch
tmm peki bişey sorucam enim oyunlarım felan hep diskime kurulu windowsda windowsu full nası silerim geri sitesinden iso dosyasıyla en sürümünü indirip kurunca oyunlarda uygulamalarda felan sıkıntı çıkmaz değil mi

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
tmm peki bişey sorucam enim oyunlarım felan hep diskime kurulu windowsda windowsu full nası silerim geri sitesinden iso dosyasıyla en sürümünü indirip kurunca oyunlarda uygulamalarda felan sıkıntı çıkmaz değil mi
Sadece Windowsun olduğu diski sıfırlayabilirsin windows yükleme ekranında ben 1 2 kere öyle yapmıştım sorun olmamıştı

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ahmet İlhan

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ahmet İlhan
@Treyarch gelsin bi o daha çok yardımcı olur
tmm

Sadece Windowsun olduğu diski sıfırlayabilirsin windows yükleme ekranında ben 1 2 kere öyle yapmıştım sorun olmamıştı
diski bölersem oyunları yani dye ayırıp windosun olduğu c diski sıfırlarsam nolur

tmm

diski bölersem oyunları yani dye ayırıp windosun olduğu c diski sıfırlarsam nolur
oyunlarda veya pcde sıkıntı çıkarmı

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ahmet İlhan
Crack Windows kullanmayınız. Temiz kurulum ile tekrar Windows'u kurunuz.
temiz kurulumu nası yapabilrim full format nası atarım söyler misiniz crack se eğer crack mi onu bilmiyorum mocrosoft store olmama sebebi felan o yüzden mi lütfen geri dönüş yapın anlatın.

size discord linkimi versem abi (küçüğüm %99 14yaşındayım müsait olduğunuz gün yazsanız yapsak olur mu hepsi birgün de gerek yok) ve yeni iso hazırlıycam onu bu pcden yapsam bişi olur mu?

size discord linkimi versem abi (küçüğüm %99 14yaşındayım müsait olduğunuz gün yazsanız yapsak olur mu hepsi birgün de gerek yok) ve yeni iso hazırlıycam onu bu pcden yapsam bişi olur mu?
@Treyarch gelsin bi o daha çok yardımcı olur
@FightForHonor abi sende gelsen olur discorda lütfen şunu yapalım isoyu ben sizsiz kurarım eğer bu pcden yapabilirsem

Son düzenleme:

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
temiz kurulumu nası yapabilrim full format nası atarım söyler misiniz crack se eğer crack mi onu bilmiyorum mocrosoft store olmama sebebi felan o yüzden mi lütfen geri dönüş yapın anlatın.

@FightForHonor abi sende gelsen olur discorda lütfen şunu yapalım isoyu ben sizsiz kurarım eğer bu pcden yapabilirsem
Şuan ben meşgulum dostum istersen al bu videolar işine yarar ama belki senin sorunun bir çözümü vardır sen treyarch nin bu konuya yazmasını bekle

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ahmet İlhan
Şuan ben meşgulum dostum istersen al bu videolar işine yarar ama belki senin sorunun bir çözümü vardır sen treyarch nin bu konuya yazmasını bekle
şimdi gerek yok zaten bu hafta içinde müsait olursan

Top Bottom