Neler Yeni

Wireless Adaptör Gözükmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
aldığım Concord W-4 model wireless usb adaptör wifi kısmında gözükmüyo

YazılımKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Driverlarını yükledin mi? Windows aygıt yöneticisinde nasıl gözüküyor?
driver yoktu ınternette bulamadım aygıt yöneticisinde devrede olarak gözüküyor ama wifi yerınde yok driver kurmam mı lazım?

YazılımKafa

80+ Silver

YazılımKafa

80+ Silver
hocam

burda W-4 yokki birde benim sistem Windows 11
Doğru w4 yok. Siteyi araştırdım bir tek w4 yok. Garip. Firmanın sitede numarası var. İletişime geç istersen. Driver varsa kurarsın. Onun dışında aklıma bir şey gelmedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
Doğru w4 yok. Siteyi araştırdım bir tek w4 yok. Garip. Firmanın sitede numarası var. İletişime geç istersen. Driver varsa kurarsın. Onun dışında aklıma bir şey gelmedi.
ig. ve mailiden ulaşmayı denedim tepki yok sanırım afk olarak devam ediyolar işe
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben böle bi saçmalık görmedim arkadaş hersey var bi benim sorunum yok beni mi buluyo anlamadım ki

YazılımKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
Bu saatte çalışmazlar zaten. Yarın aramak en doğrusu
tamamdır
benım asıl sorunum sürekli internetim kopuyor laptop kullanıyorum belli bi süredir internet rastgele kopuyor ama sadece bilgisayarda kopuyor o yuzden usb drıver alıp denemek istemiştim sorun wifi kartındamı diye

YazılımKafa

80+ Silver
tamamdır
benım asıl sorunum sürekli internetim kopuyor laptop kullanıyorum belli bi süredir internet rastgele kopuyor ama sadece bilgisayarda kopuyor o yuzden usb drıver alıp denemek istemiştim sorun wifi kartındamı diye
Laptopta ağ adaptörünüde değiştirebilirsin. Daha pahalı ama daha temiz çözüm. Sorunun laptop ağ kartından kaynaklı olduğuna emin olursan yapabilirsin. Usb wifi ler genelde çok iyi değil. Çoğu model fazla işe yaramıyor. Belli başlı modelleri kullanmak lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
Laptopta ağ adaptörünüde değiştirebilirsin. Daha pahalı ama daha temiz çözüm. Sorunun laptop ağ kartından kaynaklı olduğuna emin olursan yapabilirsin. Usb wifi ler genelde çok iyi değil. Çoğu model fazla işe yaramıyor. Belli başlı modelleri kullanmak lazım.
ya aslında suanda kullandığım laptopun piyasası 20 25 arası onu satıp üstüne 5 10 daha koyup
https://www.incehesap.com/airflow-oyuncu-bilgisayari-fiyati-62184/ şöyle bişi almak istiyorum ama aileyi nası ikna edicez bilmiyorum

YazılımKafa

80+ Silver
ya aslında suanda kullandığım laptopun piyasası 20 25 arası onu satıp üstüne 5 10 daha koyup
https://www.incehesap.com/airflow-oyuncu-bilgisayari-fiyati-62184/ şöyle bişi almak istiyorum ama aileyi nası ikna edicez bilmiyorum
Kaç yaşındasın? 18 in üstünde birisi çalışarak rahatlıkla alabilir. 18 altındaysan ailenin durumuda çok iyi değilse aileni hiç zorlama kardeşim. Bana düşmez belki ama bu devirde ev geçindirmek zor iş

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arif Işık
İlgilendiği Kategoriler
Pc sorunları
Kaç yaşındasın? 18 in üstünde birisi çalışarak rahatlıkla alabilir. 18 altındaysan ailenin durumuda çok iyi değilse aileni hiç zorlama kardeşim. Bana düşmez belki ama bu devirde ev geçindirmek zor iş
18 üstüyüm ama rahatsızlığımdan dolayı çalışamıyorum uzun süre belli bir süre sonra benim böbrekler uyarı verıyor başım dönüyo zorlarsam bayılıyorum falan böbrekler arızalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,675
Üyeler
156,514
Son üye
kmds
Top Bottom