Neler Yeni

Wireless Kulaklık Önerisi

FurkanSv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
zam gelemeden almak istiyorum..Şimdi ben genellikle oyunlar için kullanıyorum fakat tabii ki de müzik film video vs. de izliyorum.Arasında kaldığım 3 4 kulaklık var. Cloud 3 wireless,Blackshark v2 pro 2023,G pro x,Cloud 2 wireless.Biraz forumlarda dolaştım ve araştırma yaptım.Çoğu kişi hyperxin hpye geçtiğinden beri eskisi gibi kulaklıklar üretmediğini yazmış.Blacksharka gelince bire bir ben kullandım çok memnundum son 3 4 aya kadar sonrasında ses açma kapama tekerleğini en sona getirince cızırtı sesi yapıp ve video vs. izlerken ses cızırtılanmaları gibi şeyler olana kadar ve synapse kulaklığımı tanımadı bu yüzden de iade ettim fakat synapse çok güzel bir yazılım bence eğer ki o cızırtı olayı vs. devam etmiyorsa alabilirim bilginiz varsa.Gpro x e gelince eski bir kulaklık yani 2 yıllık o yüzden emin olamadım.Cloud 2 wireless a hiç bakmadım cloud 3 e bakıyorum diye ama c2 daha iyise onu alabilirim senin önerin nedir.Bu anlattıklarım yüzünden aklımda soru işareti kaldı şimdi vereceğim paralarda az buz para değil ve ben bir ekipman aldığımda en az 4 5 sene kullanıyorum daha da artabiliyor.O yüzden bana daha az sıkıntı yaşatabilecek ve kullanım ömrü yüksek olan kulaklığı önerirseniz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde C Alpha Wireless var

Son düzenleme:
Top Bottom