Neler Yeni

Witcher 1 oynamadan Witcher 2'nin hikayesi anlaşılabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ali Emre
Arkadaşlar hem çevremde hem de geçen günlerde Witcher 1 sahibi olmamla birlikte Witcher serisini oynama isteğim bayağı arttı. Her yerde de okuduğum kadarı ile serinin anlaşılabilmesi için tüm oyunların oynanması tavsiye ediliyor ama Witcher 1'in oynanışı bana çok ama çok kötü geldi. Sizce buna rağmen seriye Witcher 1 ile başlamalı mıyım? Yoksa internetten izlediğim hikaye videoları devam oyunlarını anlamam için yeterli olacak mıdır? Eğer yeterli ise önerebileceğiniz video veya kanal var mı? İngilizcem kötü değil yabancı kaynaklardan da izleme imkanım az çok var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Mehmetcan Aydın
Bende aynı soruyu sormuştum. 1'i oynamak yerine hikayesini okuyup 2'den başlamak daha mantıklı dediler.

oEnesQlf

80+ Silver
Arkadaşlar hem çevremde hem de geçen günlerde Witcher 1 sahibi olmamla birlikte Witcher serisini oynama isteğim bayağı arttı. Her yerde de okuduğum kadarı ile serinin anlaşılabilmesi için tüm oyunların oynanması tavsiye ediliyor ama Witcher 1'in oynanışı bana çok ama çok kötü geldi. Sizce buna rağmen seriye Witcher 1 ile başlamalı mıyım? Yoksa internetten izlediğim hikaye videoları devam oyunlarını anlamam için yeterli olacak mıdır? Eğer yeterli ise önerebileceğiniz video veya kanal var mı? İngilizcem kötü değil yabancı kaynaklardan da izleme imkanım az çok var.
Evet oynamadan hikayeyi anlayabilirsin. Yt'de bir çok video var witcher 1'in hikayesi ile ilgili.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
1in mekanikleri berbat ya . Ben 1 dk dayamamadım

Mojo jojo

80+ Silver
W1'in hikayesini dinleyebilirsin netten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ali Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkese çok teşekkür ederim cevap için. O zaman oynamayacağım gibi duruyor. Ama bildiğiniz gibi bazı oyunlarda Flashback içeren sahneler oluyor önceki oyunlara gönderme yapan ve bunları dinlemek yerine görmek gerekiyor. O aklıma takılmıştı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,444
Üyeler
140,199
Son üye
asafkrc
Top Bottom