Neler Yeni

Witcher 1 ve 2 DLC'si Var mı?

Mojo jojo

80+ Silver
2 tane Expansion Pack Var (Heart Of Stone 9/10 biraz kısa ama güzel) (Blood and Wine 10/10 yeni bir oyun gibi zaten kendi başına) diğer dlc ler yeni zırh felan filan görünüm GOY'Da bedavaya geliyorlar zaten
Dlcleri Türkçe mi ?
Bir de siz Wirtcher 2 oynadınız mi ?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dlcleri Türkçe mi ?
Bir de siz Wirtcher 2 oynadınız mi ?
evet oyun bütün içerikleriyle beraber %100 orjinal kendi içinde türkçe destekliyor witcher 2 dün aldım 1 saat oynadım beni sarmadı grafikler oynanış pek içine almadı beni genelde oyun ilk 1 saatinde beni çekerse oynuyorum yoksa yok.

Mojo jojo

80+ Silver
evet oyun bütün içerikleriyle beraber %100 orjinal kendi içinde türkçe destekliyor witcher 2 dün aldım 1 saat oynadım beni sarmadı grafikler oynanış pek içine almadı beni.
Türkçe yamayi nereden nasil kurdunuz? (Eger kurduysaniz)
Ben hikaye için oynayacağım 2 yi.
Size de teşekkür ederim.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Warframe ve AC valhalla koymuştum indirmeye hepsi yüklenmiş ben bugün akarım.
valhalla birde sürekli çökmese bende akıcam ama off :D Crackli Büyük oyunlarla bir alıp veremediği var sistemin

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Türkçe yamayi nereden nasil kurdunuz? (Eger kurduysaniz)
Ben hikaye için oynayacağım 2 yi.
Size de teşekkür ederim.
yamaya gerek yok kendi içinde resmi desteği var ek olarak ama internette resmi olmayan yamada var tabi türkçeyama.com'Da ben resmi olmayanı indirdim sebebi ise Örnek Atımızın adı Roach ama orjinal yamada kızıl göz olarak çevrilmiş atın üstünde öyle yazıyor resmi olmayanda Roach yazıyor veya Witcher'lara orjinalde alt yazı olarak efsunger olarak geçiyor resmi olmayanda Olması gerektiği gibi witcher olarak ben duyduğum şeyle gördüğüm aynı olsun diye resmi olmayan yamayı indirip kurdum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen söylemesen bilmiyordum onu yükledim dün akşam.
sende sorun olucağını sanmam benim lanet amd yazılımım yüzünden birdaha amd kart alırsam 2 olsun bunu satıp Nvidia karta geçicem zaten

Mojo jojo

80+ Silver
yamaya gerek yok kendi içinde resmi desteği var ek olarak ama internette resmi olmayan yamada var tabi türkçeyama.com'Da ben resmi olmayanı indirdim sebebi ise Örnek Atımızın adı Roach ama orjinal yamada kızıl göz olarak çevrilmiş atın üstünde öyle yazıyor resmi olmayanda Roach yazıyor veya Witcher'lara orjinalde alt yazı olarak efsunger olarak geçiyor resmi olmayanda Olması gerektiği gibi witcher olarak ben duyduğum şeyle gördüğüm aynı olsun diye resmi olmayan yamayı indirip kurdum.
Nasıl kurdunuz Witcher 2 de varmiymis bi de vay be.
Steam crack mi sizin Witcher 2 eger steamse nasıl kurdunuz resmi olmayan yamayı?

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,712
İsim
rada
sende sorun olucağını sanmam benim lanet amd yazılımım yüzünden birdaha amd kart alırsam 2 olsun bunu satıp Nvidia karta geçicem
Bende rx580 8gb alcaktım sıfır. Ama sonra ikinci el 1070 aldım performans, sıcaklık, ve yazılım olarak çok daha önde. Amd kartlar çok performanslı aslında ama yıllardır driver sorunları giderilmiyor.

Mojo jojo

80+ Silver
Bende rx580 8gb alcaktım sıfır. Ama sonra ikinci el 1070 aldım performans, sıcaklık, ve yazılım olarak çok daha önde. Amd kartlar çok performanslı aslında ama yıllardır driver sorunları giderilmiyor.
Usta Profil Mesajlarını gidin.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Nasıl kurdunuz Witcher 2 de varmiymis bi de vay be.
Steam crack mi sizin Witcher 2 eger steamse nasıl kurdunuz resmi olmayan yamayı?
witcher 2 türkçe yaması olması gerektiği gibi gördüğüm kadarıyla onda sıkıntı yok oyun içinden ayarlayın tükçeye yama gerekmez
witcher 3 ise bu linkten yamayı indir çift tık oyun olduğu yeri seç ve kur de bu kadar
oyunlarım orjinal
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet ben aldığım güne lanet ettim bu sistemi da4 sistem

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,566
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Ben baktım çok övülen bir dlcsi varmış.
Enis Cherryson Valhalla Dlc videosun da diyordu.
Kaç dlc si vardır?
Normal ile Goty arasında ki fark değer mi ?
Değer. Blood and wine dlcsi oyun büyüklüğünde ve aşırı zevkli.

Top Bottom