Neler Yeni

Witcher 3'ün sonu bitmemiş gibi hissetiriyor. (spoiler)

Kırali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali kr
Merhabalar bu konuyu sadece fikirlerinizi almak için açtım. Witcher 3'ün ana hikayesini yakın zamanda bitirdim ve oyuna başladığımdan bu yana hikayesi harikaydı, ta ki oyunu bitirene kadar. Oyunda mutlu sayılabilecek bir son elde ettim, Ciri witcher yolunu seçiyor ve yennefer ile birlikteyiz ama onun haricinde oyun 30 saniyelik slayt gösterisi haricinde neredeyse hiç ama hiç bir şey göstermiyor. Sanki acele etmişlerde bir an önce oyunu bitirelim demişler gibi, oyunda büyük rol oynayan karakterler sırra kadem basıyor ve asla onlara ne olduğunu bile öğrenemiyoruz, hatta Ciri'nin ak ayazı nasıl yendiğini bile bilmiyorum. Witcher 2'dede aynı şekilde bitiyordu ama en azından oyunun sonunda konuştuğumuz karakter neredeyse her şeyi ve aklımdaki bütün soruları açıklamıştı, dediğim gibi Witcher 3'ün sonu bana harika bir hikayeyi tak diye kesip bitirmişler gibi geldi, tamamen kendi görüşüm sizinde görüşlerinizi merak ettiğim için bu konuyu yazıyorum. Şuanda DLC'leri oynuyorum cevap verecekseniz DLC'ler hakkında spoiler vermeyin lütfen.

Top Bottom