Neler Yeni

Witcher Enchanted edition hakkındaki düşünceleriniz.

Zefrom

80+
Arkadaşlar merhaba hiç witcher oynamadım ve hikayeye en baştan başlamak istiyorum oyun hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum oynanış açısından pek bir şey bilmiyorum animasyon, hikaye, grafik, buglar, ve zorluğu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum

Tvfkng

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Tevfik
Arkadaşlar merhaba hiç witcher oynamadım ve hikayeye en baştan başlamak istiyorum oyun hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum oynanış açısından pek bir şey bilmiyorum animasyon, hikaye, grafik, buglar, ve zorluğu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum
Ben oynuyorum. Gayet güzel diyebilirim.

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Ben de seriye ilk oyundan başladım yaklaşık arada yan görevler yaparak oyun 40 saate yakın sürdü. Genelde RPG oyunları sevmem ama oyunun hikayesi, karakterleri, yaptığımız seçimler ve onların sonuçları falan oyuna beni çekti. Combat sistemi maalesef kötü ekranda kılıç simgesi çıkınca zamanında tuşa basarak savaşıyorsun ama dediğim gibi bir zamandan sonra buna da alışıyorsun ve oyun akıp gidiyor. Hikaye olarak zaten çok iyi. Ben herkese söylerim öneririm ilk 2 oyunu oynamadan Wticher 3 oynamayın diye. Zaten şuan fiyatı 2.70 TL bence kesinlikle oynamalısın.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
witcher evrenine dair merakın veya ilgin yoksa 1. oyunun oynanışına dayanamazsın büyük ihtimal
bende ne kadar kötü olabilir ki diye girdim ki şu dünyada en sevdiğim 2 oyun sorulda witcher 1 ve 2 derim
1. oyunu 2. saatinde iade ettim
oyunun çıktığı tarihten dolayı şaşırdığım bi durum olmadı deneme amaçlı girdim ve dayanamadım
hikayesi iyidir bilemem ama bu oyunu oynayacağıma youtubeden hikayesini izlerim daha iyi ki öyle yaptım
tabi ki hikayesel evrensel olarak bazı eksiklikler oluşuyor ama aynı çıkmazda bugün kalsam yine izleyerek öğrenmeyi seçerim
kısaca eski bi oyun olduğu için oynanış grafik olarak vasat bi oyun normal olarak
ama hikayeyi tam anlamak istiyorum dersen oyna gitsin

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,823
İsim
Akın Taşkan
Aksiyon rpg değil izometrik rpg'dir witcher 1. İnsanlar yanlış bir beklenti ile girdikleri için sevmiyorlar oyunu. Eski bir oyundur ama güzeldir.

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
ilk oyunun hikayesine netten bakabilirsin ufaktan ama ikinci oyunu mutlaka oynamalısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Okyanus
İlgilendiği Kategoriler
Oyun incelemeleri
5 Dakika sürmedi altf4 atmam.

Tvfkng

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Tevfik
Ben ilk oyunu oynamadım. Direk ikincisinden başladım. Sana da bu şekilde oynamanı tavsiye ederim. İlk oyunun hikayesini internetten izleyerek öğrenebilirsin.

aquafire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Ünal
Instagram
brkunall4
Steam
etriker
Discord
AquaFire#4957
Hocam tüm seriyi bitirdim ben. İlk oyun için oynanış biraz garip ama alışınca akıcılığı oluyor. Ama uçmalı kaçmalı olmuyor. Eski bir mmorpg gibi tıklamalı atakları falan. Baya eski yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,893
Üyeler
138,434
Son üye
Kangal58
Top Bottom