Neler Yeni

Wmd Etkinleştirmelimiyim

"thorxium"

80+ Bronze
Arkadaşlar benim dll dosyaları ile ilgili bir sorunum vardı,Process monitor programından hataları buldum fln dll eksikti Re3 ve Epic Games açılmıyordu tek tek eklemek istemedim olmadı da ztn sil sil baya fazlaydı eksik olanlar bende format attım.
Ama yine ilk aldığımda olan sürcüleri görmeme olayı oldu önceden Asus sitesinden Wmd yi .exe olarak yüklemiştim ve kurulum Usb sine attığımda olmuştu, ama bu sefer olmadı İntel sitesinden denedim .exe idi olmadı (dosya olması gerekli galiba videolara baktım öyleydi).Dosya olarak bulup yükledim oldu ama kurmasına rağmen gözükmedi (eski sürümdür belki 1 yıl önceki video idi).
Asusun destek videosundan baktım yükledim olmadı, en son Wmd yi kapattım bu sefer BitLocker hatası verdi Mavi Ekran (3 kere, çünkü açılmıyordu. En son pc direk sorun gider kısmına attı) verdi.
Windowsun Sorun gider kısmından format kısmına (Bios ekranına gelemiyordum), sürücüler çıktı, olmadığı için hepsine sil dedim sonra yeni dedim kurdum oldu.
Sonunda Windows u kurdum sağ salim, sorum şu internetten baktım Wmd yi Biostan aktif etmeye çalışınca falan mavi ekran verebiliyormuş ondan hiç ellemek istemiyorum acaba Wmd ne kadar önemli yani ben bilgisayara zarar verecek (kötü amaçlı yazılım,virüs vb.) yüklemessem bile bu sistem açık olmadığından hata verme olasılığı varmı,
(Kan ter içinde kalmıştım olmazsa falan korktum baya) Uzun yazdım biraz yazım hatası falan varsa affola tekrar tekrar okudum hata varmı diye.
Şimdi oyun yüklüyorum bakalım performansta bir düşüş varmı şayet yoksa Wmd yüklemeyi düşünmüyorum bir şey olmasın diye ama, sizce aktifleştirmelimiyim?
Teşekkürler Cevaplarınız İçin Şimdiden.

Top Bottom