Neler Yeni

WOOTING 60 HE vs VGN VXE ATK68

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
Bir süredir çoğu yerde fps için dünyanın en iyi klavyesi olarak lanse edilen Wooting 60 HE'ye yeni bir rakip piyasaya sürüldü. TR'de yaşayanlar için getirtmesi bir hayli zor ve VGN'e göre oldukça maliyetli. Bu iki klavye arasında kaldım ve yön tuşlarının bulunmasından, kullanım hissiyatının daha iyi olmasından ve fiyatından dolayı VGN almayı düşünüyorum. Sizce bütçe sorun olmazsa hangi klavye daha iyi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
Bir süredir çoğu yerde fps için dünyanın en iyi klavyesi olarak lanse edilen Wooting 60 HE'ye yeni bir rakip piyasaya sürüldü. TR'de yaşayanlar için getirtmesi bir hayli zor ve VGN'e göre oldukça maliyetli. Bu iki klavye arasında kaldım ve yön tuşlarının bulunmasından, kullanım hissiyatının daha iyi olmasından ve fiyatından dolayı VGN almayı düşünüyorum. Sizce bütçe sorun olmazsa hangi klavye daha iyi?
VGN 2. Nesil Gateron Magnetic switch kullanıyor Wooting ise Gateron x lekker kullanıyor biri 0.2mm biri 0.1mm x lekker hala bir tık daha iyi ama tr şartlarında VGN alınabilir kullandığı switch gayet performanslı.

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
VGN 2. Nesil Gateron Magnetic switch kullanıyor Wooting ise Gateron x lekker kullanıyor biri 0.2mm biri 0.1mm x lekker hala bir tık daha iyi ama tr şartlarında VGN alınabilir kullandığı switch gayet performanslı.
Yurt dışından alma olanağım var eğer öyle diyorsan yurt dışından Wooting almam daha mantıklı değil mi? Bir de bu fiyat bandlarında alabileceğim daha iyi bir klavye var mı acaba?

lebron23

80+ Bronze
Paran varsa wooting al, yoksa takman kafana

Edit: mercedes vs toyota gibi karşılaştırma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
Yurt dışından alma olanağım var eğer öyle diyorsan yurt dışından Wooting almam daha mantıklı değil mi? Bir de bu fiyat bandlarında alabileceğim daha iyi bir klavye var mı acaba?
AT ve TT olarak yok. Optipoint steelserieslerden daha iyiler en azından öyle söyleyebilirim. Wooting 60he sahibindende bile 9 kdan satılıyor şuan sıfırı ne kadar bilmiyorum vergi ile daha da yüksek midir değil midir. 4k'ya VGN de gayet iyi duruyor ama onu söyleyebilirim.

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AT ve TT olarak yok. Optipoint steelserieslerden daha iyiler en azından öyle söyleyebilirim. Wooting 60he sahibindende bile 9 kdan satılıyor şuan sıfırı ne kadar bilmiyorum vergi ile daha da yüksek midir değil midir. 4k'ya VGN de gayet iyi duruyor ama onu söyleyebilirim.
Ben İngiltere'den alacağım ve oradan aldığımda 6800 TL'ye geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paran varsa wooting al, yoksa takman kafana

Edit: mercedes vs toyota gibi karşılaştırma.
ahahahah ikna edici oldu bu xd

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
Ben İngiltere'den alacağım ve oradan aldığımda 6800 TL'ye geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ahahahah ikna edici oldu bu xd
Vergi dahil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
Ben direk İngiltere'den kendim alacağım oraya sipariş ettiğimde ödeyeceğim bir vergi olacak mı ki?
Ha pardon. 6800e wooting de iyi aslında. Alabiliyorsanız wootingde alır ama çok büyük bir fark olmayacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
Valla yön tuşu muhabbeti olmasa düşünmezdim bile ama yön tuşlarından dolayı aklım VGN'de kalacak gibi
VGN al gitsin o zaman kankam sorun yaşatmaz birbirine yakın değerler veriyorlar.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer
Tuş eğer işinize yarıyorsa vgn almanız daha mantıklı. Bir şey ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamıyorsa sizin için en iyisi değildir.

Top Bottom