Neler Yeni

Wraith Cosmic Glass Mousepad vs Endgame Gear Mpc450 - Gaming Mousepad

Sizce hangisi?

• Oy kullanan toplam üye
    38
  • Anket kapatıldı .

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
Bütçe
1000

Endgame Gear Mpc450 - Gaming Mousepad - Cordura - Stealth Edition - Siyah​

Wraith Cosmic Glass Mousepad​

Merhabalar arkadaşlar speed yüzeyi olan bir mousepad kullanıyorum speede daha yatkın bir bileğim var ve bilekten oynuyorum claw şeklinde tutuşum var Steam pubg cs go ve valorant oynuyorum pubg genel hassasiyetim 49 sabit olmakla birlikte daha çok speed yatkın ve kontrol bir mousepad arıyorum bu ikisi arasında kaldım aslında paraspeed v2 almayı düşündüm ancak stokta olmadığı için bu iki ürün arasında karar vermek zorundayım kullandığım mousepad aşağıda ekliyorum kullananan ve kullanmış belki arkadaşlar vardır bu ikisi arasından sizce hangisini almalıyım yüzde 70 speed yüzey yüzde 30 kontrol bir mouse pad şuan kullandığım düşüncelerinizi bu iki ürünü kullanan arkadaşları bekliyorum hala bir karar veremedim.

INCA IMP-018M 900*400 GAMING XXL MAVİ MOUSE PAD kullandığım mousepad​

Kullandığım Mouse Logitech G PRO Wireless DPİ İse 800 arkadaşlar.​

Son düzenleme:

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Cam mousepad ler artık yaygınlaşmaya başladı. Bende elimde mevcut olan artisan dan vazgeçebilirsem geçmeyi düşünüyorum. bir şey döküldü kirlendi vs derdi yok. Şöyle bir inceleme bırakayım izlemediysen izlemeni tavsiye ederim.

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cam mousepad ler artık yaygınlaşmaya başladı. Bende elimde mevcut olan artisan dan vazgeçebilirsem geçmeyi düşünüyorum. bir şey döküldü kirlendi vs derdi yok. Şöyle bir inceleme bırakayım izlemediysen izlemeni tavsiye ederim.

Hocam izledim burdan ve aşırı hoşuma gitti açıkcası site üzerinden sorduğumda ise speed dediler cosmic için midnight modeli düşünüyorum alırsam ama henüz karar veremedim kullanıcı yorumlarını merak ediyorum açıkcası midnight mor stokta güncellenmemiş henüz ve ben beyaz hiç sevmedim açıkcası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
wraith al geç gayet güzel.

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Hocam izledim burdan ve aşırı hoşuma gitti açıkcası site üzerinden sorduğumda ise speed dediler cosmic için midnight modeli düşünüyorum alırsam ama henüz karar veremedim kullanıcı yorumlarını merak ediyorum açıkcası midnight mor stokta güncellenmemiş henüz ve ben beyaz hiç sevmedim açıkcası.
Evet mor olan benimde hoşuma gidiyor. Sen zaten speed e daha yatkın bir bileğim var diyorsun ayrıca paraspeed de adından bilindiği üzere speed bir mousepad. Yalnız cam olduğu için mouse bunun üzerinde “uçar gider” diye düşünme.

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
Evet mor olan benimde hoşuma gidiyor. Sen zaten speed e daha yatkın bir bileğim var diyorsun ayrıca paraspeed de adından bilindiği üzere speed bir mousepad. Yalnız cam olduğu için mouse bunun üzerinde “uçar gider” diye düşünme.
Paraspeed ile ilgili destek bölümünde iletişim kurmayı denedim ancak 3 ay veya 6 ay gibi bir süre içersinde satışa tekrar gelicekmiş bu kadar beklememin bi anlamı olmayacağını düşündüm açıkcası hoş ve güzel o da ama sürekli mousepad değiştirmek sıkıcı her yıl kumaş olunca baya bir dert yurtdışından amazon üzerinden almayı düşündüm ancak çok para oluyor paraspeed.
Mesaj otomatik birleştirildi:

wraith al geç gayet güzel.
Teşekkürler hocam

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Paraspeed ile ilgili destek bölümünde iletişim kurmayı denedim ancak 3 ay veya 6 ay gibi bir süre içersinde satışa tekrar gelicekmiş bu kadar beklememin bi anlamı olmayacağını düşündüm açıkcası hoş ve güzel o da ama sürekli mousepad değiştirmek sıkıcı her yıl kumaş olunca baya bir dert yurtdışından amazon üzerinden almayı düşündüm ancak çok para oluyor paraspeed.

Teşekkürler hocam
Pulsar’ın direk sitesine baktın mı hocam ?

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
Bu arada kardeşim https://www.akakce.com/mouse-pad/en-ucuz-glorious-xxl-glrg-xxl-18x36-mousepad-fiyati,2046684016.html bu ürünü denedim aldım ve iade etmek zorunda kaldım bilek ağrısı ve kol ağrısı yaşadım bilekten oynayan biri olmama rağmen sanırım control bir mousepad ve ben control bir mousepad kullanamadığımı farkettim oyun oynarken adam vururken sağa sola dönmelerde sorun yok dönebiliyorum ama hafif bir ağırlık ve bileğimde ağrı hissettim resmen kol damarlarımda ve sonrasında iade ettim ki pubg ayarlarım hep sabittir dpi 800 49 sens valorant 0,96 cs 1.5 senslerim olmasına rağmen.

Pulsar’ın direk sitesine baktın mı hocam ?
Baktım aşırı pahalıya denk geliyor gümrük falan derken vergi..

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik

Endgame Gear Mpc450 - Gaming Mousepad - Cordura - Stealth Edition - Siyah​

Wraith Cosmic Glass Mousepad​

Merhabalar arkadaşlar speed yüzeyi olan bir mousepad kullanıyorum speede daha yatkın bir bileğim var claw şeklinde oynuyorum Steam PUBG cs go ve valorant oynuyorum PUBG genel hassasiyetim 49 sabit olmakla birlikte daha çok speed yatkın ve kontrol bir mousepad arıyorum bu ikisi arasında kaldım aslında paraspeed v2 almayı düşündüm ancak stokta olmadığı için bu iki ürün arasında karar vermek zorundayım kullandığım mousepad aşağıda ekliyorum kullananan ve kullanmış belki arkadaşlar vardır bu ikisi arasından sizce hangisini almalıyım yüzde 70 speed yüzey yüzde 30 kontrol bir mouse pad şuan kullandığım düşüncelerinizi bu iki ürünü kullanan arkadaşları bekliyorum hala bir karar veremedim.

INCA IMP-018M 900*400 GAMING XXL MAVİ MOUSE PAD kullandığım mousepad​

Kullandığım Mouse Logitech G PRO Wireless DPİ İse 800 arkadaşlar.​

Hocam wraith alacaksanız kesinlikle rengine dikkat ederek alın ben de aldığımda beyaz rengini almıştım stokta sadece o var diye ancak masam da beyaz olduğu için mousemin sensörü kırılma yapıyormuş sanırsam ve algılamıyordu. Midnight rengiyle değiştirdiler. Gayet memnunum ben.

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
Hocam wraith alacaksanız kesinlikle rengine dikkat ederek alın ben de aldığımda beyaz rengini almıştım stokta sadece o var diye ancak masam da beyaz olduğu için mousemin sensörü kırılma yapıyormuş sanırsam ve algılamıyordu. Midnight rengiyle değiştirdiler. Gayet memnunum ben.
Speed yüzey bir mousepad kullanıyorum şuan mevcut ayarlarımı DPİ Ayarlarımı belirttim az çok hissyat anlamışsın tamamen speed mi sence yüzde 70 speed geri kalanı kontrol diyebilir misin ya da yüzde 20 control gibi mesela? Wraith için. Speed yüzey kulanıyorum şuan onuda attım aşağıda kullanan arkadaşın illa ki olmuştur İncayida.

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Bu arada kardeşim https://www.akakce.com/mouse-pad/en-ucuz-glorious-xxl-glrg-xxl-18x36-mousepad-fiyati,2046684016.html bu ürünü denedim aldım ve iade etmek zorunda kaldım bilek ağrısı ve kol ağrısı yaşadım bilekten oynayan biri olmama rağmen sanırım control bir mousepad ve ben control bir mousepad kullanamadığımı farkettim oyun oynarken adam vururken sağa sola dönmelerde sorun yok dönebiliyorum ama hafif bir ağırlık ve bileğimde ağrı hissettim resmen kol damarlarımda ve sonrasında iade ettim ki PUBG ayarlarım hep sabittir dpi 800 49 sens valorant 0,96 cs 1.5 senslerim olmasına rağmen.

Baktım aşırı pahalıya denk geliyor gümrük falan derken vergi..
Ooo XXL modeli 2.400₺ civarına ulaşıyormuş herşeyiyle evet pahalıymış.

Wraith sana uygun gibi geliyor bana aslında yinede tam emin olamazsın zaten denemeden. Bu işler ne çıkarsa bahtına tarzı biraz :) Bende artisan söylediğimde tereddüt ediyordum ama kullanmaya başlayınca evet buymuş dedim.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Speed yüzey bir mousepad kullanıyorum şuan mevcut ayarlarımı DPİ Ayarlarımı belirttim az çok hissyat anlamışsın tamamen speed mi sence yüzde 70 speed geri kalanı kontrol diyebilir misin ya da yüzde 20 control gibi mesela? Wraith için. Speed yüzey kulanıyorum şuan onuda attım aşağıda kullanan arkadaşın illa ki olmuştur İncayida.
%70-80 speed hocam ya ama mouseyi durdurmakta bir sorun olmuyor yani kayıpta gitmiyor ama normal bir mousepad ile kıyaslamak doğru olmaz çok farklılar. Bana ilk geldiği zaman baya garip gelmişti ama 1 2 günde alıştım. Lamzu atlantis var ben de ve dpi 800 valorantta da 0.4 le oynuyorum. Tamamen speed değil bence.

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi

Wraith sana uygun gibi geliyor bana aslında yinede tam emin olamazsın zaten denemeden. Bu işler ne çıkarsa bahtına tarzı biraz :) Bende artisan söylediğimde tereddüt ediyordum ama kullanmaya başlayınca evet buymuş dedim.
Banada öyle geliyor mpc450 baya baya uçuyormuş

%70-80 speed hocam ya ama mouseyi durdurmakta bir sorun olmuyor yani kayıpta gitmiyor ama normal bir mousepad ile kıyaslamak doğru olmaz çok farklılar. Bana ilk geldiği zaman baya garip gelmişti ama 1 2 günde alıştım. Lamzu atlantis var ben de ve dpi 800 valorantta da 0.4 le oynuyorum. Tamamen speed değil bence.
Mor stoğa gelmedi henüz beklemedeyim geldiği zaman sipariş vericem

G pro wireless ile şuan skatez değişimi yapmadım ancak çizikler var gibi 2021 yılında almıştım ocak ayında belki onlarıda değişirim.

Senin dediğin gibi bu tam benlik olabilir denemeden bilemeyiz kumaşda biraz beni sıktı artık diyebilirim ama kesinlikle ve kesinlike şunuda iyice anlamış oldum glorious alarak control mousepad benlik değil ağrı yapıyor :)

Resim paylaşma şansın var mı merak ettim açıkcası midnighti

Son düzenleme:
Top Bottom