Neler Yeni

Yardım X570 anakart ve v2 psu zorunluluğu?

Dekucuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Çetin
Son zamanlarda bilgisayarımda kapanma sorunları olmaya başladı kasada tuff gaming x570 anakart bulunmakta ve cooler master 750w +gold v1 bulunmakta servise gönderdim servis bana hiçbir sorun yok fakat x570 anakart ile v1 uygun olmadığını söyledi ve bana v2 bir power almam gerektiğini söyledi. Yeni psu alıcak bütçem yok fakat bu v2 olayını saçma biliyorum anlayan biri varsa yazabilirse mutlu olurum

Son düzenleme:

Dekucuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
psuda bu videodaki aynı sorun var fakat servis hiç bir sorunu yok diye geri yolladı ve v2 ile değiştirmemi söyledi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Son zamanlarda bilgisayarımda kapanma sorunları olmaya başladı kasada tuff gaming x570 anakart bulunmakta ve cooler master 750w +gold v1 bulunmakta servise gönderdim servis bana hiçbir sorun yok fakat x570 anakart ile v1 uygun olmadığını söyledi ve bana v2 bir power almam gerektiğini söyledi. Yeni psu alıcak bütçem yok fakat bu v2 olayını saçma biliyorum anlayan biri varsa yazabilirse mutlu olurum

Hayatımda duyduğum en saçma şey, bence sizi geçiştirmeye çalışmışlar yoksa iki psu da da aynı kablolar aynı girişler var anakartlarda psu seçmez yani böyle bir durum söz konusu değildir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,467
Üyeler
140,205
Son üye
mekbeast
Top Bottom