Neler Yeni

Xbox gamepass hakkında kafama takılan soru?

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
bro hatamı düzelttin diye sen emote attın ve sabah yarattığın gereksiz olaylar yüzünden emote atarım seni ilgilendirir mi ? @baid ????
İhvanlar.net Arşivi: Bir delil ile 40 alimi yendim. Ama 40 delil ile 1  cahili yenemedim
sabahki olanlardan
Ben sabah gereksiz olaylar yaratmadım dostum ve ayrıca seni ilgilendiren bir konu da değildi biz arkadaşla barıştık seni neden ilgilendiriyor? Ayrıca yaptığın "Alakasız reaksiyon" olmuş oluyor kuralları da mı okumadın?

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Adem oku
Ben sabah gereksiz olaylar yaratmadım dostum ve ayrıca seni ilgilendiren bir konu da değildi biz arkadaşla barıştık seni neden ilgilendiriyor? Ayrıca yaptığın "Alakasız reaksiyon" olmuş oluyor kuralları da mı okumadın?
beni ilgilendirmiyor zaten ama yarattığın gereksiz kavga laf kalablığı oluyor ve laf yetiştirmeye çalışman herkesi etkiliyor herkesi profilinde gereksiz bilmem ne forumun en boş üyesi vesayire diye paylaşman boş şimdi gene laf yetiştiriceksin senin yüzünden uyarı yemek istemiyorum

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
beni ilgilendirmiyor zaten ama yarattığın gereksiz kavga laf kalablığı oluyor ve laf yetiştirmeye çalışman herkesi etkiliyor herkesi profilinde gereksiz bilmem ne forumun en boş üyesi vesayire diye paylaşman boş şimdi gene laf yetiştiriceksin senin yüzünden uyarı yemek istemiyorum
Benim profilimde paylaştığım şeyleri görmek istemiyorsan engelleyebilirsin :) Ayrıca gereksiz olup olmadığı yine BENİ ilgilendirir. İyi forumlar.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Adem oku
Benim profilimde paylaştığım şeyleri görmek istemiyorsan engelleyebilirsin :) Ayrıca gereksiz olup olmadığı yine BENİ ilgilendirir. İyi forumlar.
Konularına kirleten sensin ben engellesem bile neler yeni kısmında gözüküyor :) iyi forumlar

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Konularına kirleten sensin ben engellesem bile neler yeni kısmında gözüküyor :) iyi forumlar
Aynı konuda 2. yanlış bilgilendirmeni yaptın seni tebrik ediyorum. Beni engellediğin taktirde yazdığım hiçbir şeyi göremezsin.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Adem oku
Aynı konuda 2. yanlış bilgilendirmeni yaptın seni tebrik ediyorum. Beni engellediğin taktirde yazdığım hiçbir şeyi göremezsin.
yanlış bilgilendirme ''bravo''

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,164
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
@TahaJel series s alıcaktın diye hatırlıyorum itopyada indirime girmiş haberin olsun https://www.itopya.com/xbox-series-s-512gb-oyun-konsolu-4/
eyw ama 1 ay var almama para biriktirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

@TahaJel series s alıcaktın diye hatırlıyorum itopyada indirime girmiş haberin olsun https://www.itopya.com/xbox-series-s-512gb-oyun-konsolu-4/
ama düşünmen yeter çok teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bedir Hamdi
şimdi gamepass için her ay 45 TL ödüyorsun ya istediğin zaman iptal edebiliyorsun şimdi ben örnek verim ilk ay aldım kullandım gamepassi aldım oyunları oynuyorum diğer ay bir yere gitmem gerekti sivasa felan 1 ay yokum evde oyun oynamıcam boşunada para vermiyim dedim gamepasse
iptal ettim 1 ay eve gelmedim 1 ay sonra geldim gamepass üyelğini geri başlattım

iptal etmeden önceki oyunlarımdaki seviyeler açılan karakterler felan silincek mi yoksa kaldığım yerden herhangi bir sorun olmadan devam edicek mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

konsol alıcamda kafama takıldı
Her şey kaldığın yerden devam edecektir, bir endişeniz olmasın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,809
Üyeler
138,413
Son üye
Hasankckrt