Neler Yeni

Xbox Gamepass Şi̇mdi̇ 2 Ay Ücretsi̇z

Ziona

80+ Silver
Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Live Gold'u ve 100'ün üzerinde yüksek kaliteli oyunu içerir. Aylık düşük bir ücret karşılığında oyunları konsol ve bilgisayarda arkadaşlarınızla oynayın.

NASIL ALINIR?
Epic Games Store ana sayfasına giriyoruz, ana sayfada discord nitro sekmesine tıklıyoruz, sepete ekle, alışverişi tamamla, e-postaya gelen linke tıkla, hesabını gir 1 ay discord nitro ve Xbox Gamepass bedavaya gelsin :). (ayarlar kısmındaki hediyelerim sekmesinden Xbox gamepassi alabilirsiniz.)

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Teşekkürler

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,526
İsim
Memati Baş
Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Live Gold'u ve 100'ün üzerinde yüksek kaliteli oyunu içerir. Aylık düşük bir ücret karşılığında oyunları konsol ve bilgisayarda arkadaşlarınızla oynayın.

NASIL ALINIR?
Epic Games Store ana sayfasına giriyoruz, ana sayfada discord nitro sekmesine tıklıyoruz, sepete ekle, alışverişi tamamla, e-postaya gelen linke tıkla, hesabını gir 1 ay discord nitro ve Xbox Gamepass bedavaya gelsin :). (ayarlar kısmındaki hediyelerim sekmesinden Xbox gamepassi alabilirsiniz.)
teşekkürler bir şey soracağım kredi kartı girmeden olmuyor mu ?

miraqa99

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
Mirağa
ben eskiden ücretsiz kullanmıştım aynı hesapla olur mu?

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
Heath Ledger

NASIL ALINIR?
2 ay nasıl ücretsiz onu anlamadım

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
Heath Ledger
Top Bottom