Neler Yeni

Xbox mı 2000 TL oyuncu pc mi

Lil Ramiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Taha Emir Koçak
beyler başlığa bakmayın ama benzer içerikler başlıkla şimdi yazacağım şey şimdi ben bu sabah arkadaşla yürüyordum eve gidiyorduk dönüş yolunda xbox series x mi 2000 TL pc mi tartışıyorduk artıları eksileri ile sonra bana sordu pc yi tercih etmezmisin diye beni de cs valo lol falan sıkıyor sevmiyorum dedim sen gerçek oyunculuk nedir bilmiyorsun dedi sonra ağıza alınmayacak sözler söyledi bide cyberpunk 2077 den bahsettim çocuğa o ne olum csgo tek atar ona dedi mesela siz şimdi bende neyse zevkler tartışılmaz dedim olum sen oyuncu falan değilsin en iyi oyunlar csgo valo lol dür dedi şimdi size soruyorum bu çocuğun yaptığı hareket doğru mu siz 120 fps ori and the will of the wisps veya ac valhalla mı oynamak istersiniz yoksa cs lol falan mı

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,130
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
2000TL bir pc yüksek kalite oyunları oynatamaz zaten,
Series X neredeyse 4 katı bunun. Adil değil karşılaştırma :D

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,366
İsim
Furkan
2000 TL bütçeyle apu zor toplarsın.

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Fenasi Kerim durmaz
beyler başlığa bakmayın ama benzer içerikler başlıkla şimdi yazacağım şey şimdi ben bu sabah arkadaşla yürüyordum eve gidiyorduk dönüş yolunda xbox series x mi 2000 TL pc mi tartışıyorduk artıları eksileri ile sonra bana sordu pc yi tercih etmezmisin diye beni de cs valo lol falan sıkıyor sevmiyorum dedim sen gerçek oyunculuk nedir bilmiyorsun dedi sonra ağıza alınmayacak sözler söyledi bide cyberpunk 2077 den bahsettim çocuğa o ne olum csgo tek atar ona dedi mesela siz şimdi bende neyse zevkler tartışılmaz dedim olum sen oyuncu falan değilsin en iyi oyunlar csgo valo lol dür dedi şimdi size soruyorum bu çocuğun yaptığı hareket doğru mu siz 120 fps ori and the will of the wisps veya ac valhalla mı oynamak istersiniz yoksa cs lol falan mı
2000 TL ye pc zor ben hikayeli oyunları tercih ederim o yüzden xbox vs. alırım

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Lil Ramiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Taha Emir Koçak
arkadaşlar yazmayı unutmuşum şunu da ekleyeyim çocuğa 2000 TL pc ile en fala witcher 3 de kaç fps alırsın dedim en az 500 fps garanti dedi

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Çaksaydın 2 tane

Lil Ramiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Taha Emir Koçak
ben series x istiyorum kendisi ne series x i olum benim gibi 2000 e pc topla daha mutlu olursun dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çaksaydın 2 tane
basketbol kulübünden arkadaşım vuramıyorum ki bi antrennmana gelmezse bana sorarlar

smsísmαíl

80+ Silver
tabii ki xbox o bütçede pc bulunmaz
Tabi 2000 TL xbox bulabilirsen

Top Bottom