Neler Yeni

XBOX one s alınır mı??? (tercihim ne olmalı )

omerb.gzck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Ömer Burak GÖZÜAÇIK
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, sistem tavsiyesi
Instagram
omerb.gzck
Steam
omer_gzck
dostlar elimde xbox 360 var bunu arada zaman geçirmek için açıyorum. aklımda bunu satıp pc toplayıp he işimi pc de görmek vardı (oyun, çizim, yazılım vb.) ama bu fiyatların artması sonucunda kafamda farklı farklı birçok düşünce dönmeye başladı sizce ne yapmalıyım pc toplamak için fiyatlarımı bekleyeyim yoksa elimdeki xbox ı satıp üzerine bir miktar ekleyeyip game pas ile one s de takılayımmı? sizce ne yapmalıyım bu durumda one s alınır mı??

(one s 1400 TL gibi fiyatlarda bulunuyor)

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Bütçeyi arttırıp Xbox Series S almanızı öneriyorum. Alacağınız PC'nin de özelliklerini biraz daha düşük alırsınız.

omerb.gzck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Ömer Burak GÖZÜAÇIK
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
omerb.gzck
Steam
omer_gzck
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçeyi arttırıp Xbox Series S almanızı öneriyorum. Alacağınız PC'nin de özelliklerini biraz daha düşük alırsınız.
2gündür sorularıma sen cevap veriyosun teşşekkürler ama series s bir tık pahalı 3k gibi bir fiyatı var pc toplarsam eğer 3k 3.5 yada 4e belki çıkabilirim bütçe olarak
durum şu aslında pc alırsam her işimi göreceğim ancak xbox alırsam sadece oyun işimi karşılayacak bu nedenle pc deki bütçem xboxtan yüksek olacak xbox için bütçe 1500 gibi iken pc de bütçem 3.5k gibi bişi olacak bu nedenle asıl sorum şu
pc fiyatlarının düşmesini bekleyip her işimi görecek bişi almakmı yoksa oyun oynayacağım sadece xbox almakmı

Komando41.

80+ Silver
xbox series s almak mantılı bence hem gamepass var hemde yeni nesil oyunlar

omerb.gzck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Ömer Burak GÖZÜAÇIK
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
omerb.gzck
Steam
omer_gzck

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
2gündür sorularıma sen cevap veriyosun teşşekkürler ama series s bir tık pahalı 3k gibi bir fiyatı var pc toplarsam eğer 3k 3.5 yada 4e belki çıkabilirim bütçe olarak
durum şu aslında pc alırsam her işimi göreceğim ancak xbox alırsam sadece oyun işimi karşılayacak bu nedenle pc deki bütçem xboxtan yüksek olacak xbox için bütçe 1500 gibi iken pc de bütçem 3.5k gibi bişi olacak bu nedenle asıl sorum şu
pc fiyatlarının düşmesini bekleyip her işimi görecek bişi almakmı yoksa oyun oynayacağım sadece xbox almakmı
PC ile işiniz varsa o zaman One S almanız daha mantıklı. Geri kalan paraya da piyasa düzelince PC alırsınız.

Komando41.

80+ Silver

omerb.gzck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Ömer Burak GÖZÜAÇIK
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
omerb.gzck
Steam
omer_gzck
PC ile işiniz varsa o zaman One S almanız daha mantıklı. Geri kalan paraya da piyasa düzelince PC alırsınız.
ama şimdi one s alırsam ilerde pc alma işim sıkıntıya girebilir ya şimdi one s alıcam yada ilerde pc alıcam 2 seçenek var

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
ama şimdi one s alırsam ilerde pc alma işim sıkıntıya girebilir ya şimdi one s alıcam yada ilerde pc alıcam 2 seçenek var
O zaman biraz daha bekleyip direkt PC almanızı öneriyorum ben. One S biraz ölü yatırım.

omerb.gzck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Ömer Burak GÖZÜAÇIK
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
omerb.gzck
Steam
omer_gzck

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Eğer elinizde halihazırda oyun dışında bütün işlerinizi görebilecek bir bilgisayar varsa (eski veya idare eder seviyede olan bir bilgisayar) konsol almanız daha mantıklı. Ancak elinizde hiç bilgisayar yoksa yeni bir bilgisayar almanız daha iyi olur. Hem ekran kartı fiyatları düzelinceye bütçenizi 4000 - 5000 TL seviyelerine getirmiş olursunuz.

omerb.gzck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Ömer Burak GÖZÜAÇIK
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
omerb.gzck
Steam
omer_gzck
O zaman biraz daha bekleyip direkt PC almanızı öneriyorum ben. One S biraz ölü yatırım.
2 gündür yardımcı oluyorsun tekrar teşekkürler bir en iyi cavap atarım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer elinizde halihazırda oyun dışında bütün işlerinizi görebilecek bir bilgisayar varsa (eski veya idare eder seviyede olan bir bilgisayar) konsol almanız daha mantıklı. Ancak elinizde hiç bilgisayar yoksa yeni bir bilgisayar almanız daha iyi olur. Hem ekran kartı fiyatları düzelinceye bütçenizi 4000 - 5000 TL seviyelerine getirmiş olursunuz.
teşekkürler sizede

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,974
Üyeler
140,583
Son üye
Arda-01
Top Bottom