Neler Yeni

xbox one s ile ps4 takas olur mu?

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
Elimde 500 gb ps4 fat mat kasa var. Tek kol ve sadece uncharted 4 var. 1 Tb xbox one s ve 2 kol ile takas düşünüyorum. Gamepass ile oynamak için düşünüyorum. Hem pc ve hem xbox ile gamepass kullanacağım. Ps4'te oyunlar pahalı geliyor ve yeni ps plus sistemi de bana pek iç açıcı gelmedi. Ayrıca pahalı. Takas mantıklı olur mu?

potovzuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yusuf Efe Yılmaz
Instagram
potovzuc
Steam
potovzuc
Twitter
potovzuc
daha fazla oyun oynamak istiyosan bencekesinlikle mantıklı seni birkaç sene daha götürür ama sonrasında upgrade şart olur eskidi sonuçda oda eğer yapabiliyosan ps4 ü satıp üzerine az ekleyip xbox series s al derim daha uzun ömürlü olur

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
daha fazla oyun oynamak istiyosan bencekesinlikle mantıklı seni birkaç sene daha götürür ama sonrasında upgrade şart olur eskidi sonuçda oda eğer yapabiliyosan ps4 ü satıp üzerine az ekleyip xbox series s al derim daha uzun ömürlü olur
Zaten sürekli konsol kullanamıyorum iş yüzünden. Arada bir pc'ye oturabiliyorum. Çok canımın istediği oyunlar olursa gamepass ile oynamak için konsolu kullanabilirim.

potovzuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yusuf Efe Yılmaz
Instagram
potovzuc
Steam
potovzuc
Twitter
potovzuc
Zaten sürekli konsol kullanamıyorum iş yüzünden. Arada bir pc'ye oturabiliyorum. Çok canımın istediği oyunlar olursa gamepass ile oynamak için konsolu kullanabilirim.
dediğim gibi series s alırsanız güncel çıkacak oyunlar daha keyif verici olur

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,850
İsim
MehmedVII
Elimde 500 gb ps4 fat mat kasa var. Tek kol ve sadece uncharted 4 var. 1 Tb xbox one s ve 2 kol ile takas düşünüyorum. Gamepass ile oynamak için düşünüyorum. Hem pc ve hem xbox ile gamepass kullanacağım. Ps4'te oyunlar pahalı geliyor ve yeni ps plus sistemi de bana pek iç açıcı gelmedi. Ayrıca pahalı. Takas mantıklı olur mu?
PS4 satıp üstüne biraz ekle Xbox Series S al bence 2. El filan da alıp almamak sana kalmış ama daha uzun ömürlü bir konsol

seniyazdim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Ali Arslan
Dostum bence eğer pc varsa sonynin exlusive oyunları çok iyi oluyor abonelik sistemiyle ps4 ten oynarsin zaten pc de var xboxta ki çoğu oyunu oynarsın yok diyorsan satıp series s alman lazım.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Bence kararını değiştirmeden önce bir düşün Sony PS4 e desteği kesmedi God of War Ragnarok bile geliyor kasım ayın da çıkacak ve geçeceğin Xbox One S çok kötü konsol PS4 den donanım olarak daha kötü PS4 de 1080p oyun oynarken Xbox One S de 900p ve grafik kalitesi daha kötü bir deneyimde oynayacaksın ve Xbox One S ve Xbox One X e Microsoft desteği kesiti bunlar aklında bulunsun yeni gelecek üyelik sistemi Playstation'a US de açıldı Türkiye ye 22 Haziran da geliyor karar vermeden önce bu videoyu izle bana göre gamepass kütüphanesindeki oyunları 2 ye katlar 4 e böler ama sizin oyun zevkinizi bilemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

NOT:Türkiye de Ps Now olmadığı için PS3 den streaming edilen oyunları yok sadece geri kalan her şey aynı.

Bu oyun Sniper Elite 5 PS4 de 1080P çalışan oyun Xbox One da 900P çalışıyor bunun gibi 100 tane örnek atarım karar sizin artık.

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    1.2 MB · Hit: 31
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    1.2 MB · Hit: 44
Son düzenleme:

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amacım yeni oyunları oynamak değil. Çıkmış oyunları rahat oynamak. Zaten çalıştığım için mevcut oyunlarıma da çok vaktim olmuyor.

Exlusive oyunlardan tek istediklerim god of war, last of us ve uncharted. Bunları da oynadım zaten. Diğer oyunlar hiç ilgimi çekmiyor. Tarzım değil. Oyunlar çok pahalı. Ps plus ile gelen oyunlar da hiç beğenmediğim oyunlar. 3. Parti çoğu oyun zaten PC’ye de geliyor. Korsan olarak oynuyorum para veremediğim için. Online oyun hiç sevmem zaten.

Xbox gamepass ile bana çok faydalı görünüyor. Çünkü gamepass ile hem PC’den hem konsoldan oynayabiliyorum. Ps4 ile hem ps plus hem de gamepass ödemek çok masraflı.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Amacım yeni oyunları oynamak değil. Çıkmış oyunları rahat oynamak. Zaten çalıştığım için mevcut oyunlarıma da çok vaktim olmuyor.

Exlusive oyunlardan tek istediklerim god of war, last of us ve uncharted. Bunları da oynadım zaten. Diğer oyunlar hiç ilgimi çekmiyor. Tarzım değil. Oyunlar çok pahalı. Ps plus ile gelen oyunlar da hiç beğenmediğim oyunlar. 3. Parti çoğu oyun zaten PC’ye de geliyor. Korsan olarak oynuyorum para veremediğim için. Online oyun hiç sevmem zaten.

Xbox gamepass ile bana çok faydalı görünüyor. Çünkü gamepass ile hem PC’den hem konsoldan oynayabiliyorum. Ps4 ile hem ps plus hem de gamepass ödemek çok masraflı.
Sizin kararınız PS Plus a gelen oyunlar kaliteli oyunlar sizin ilginizi daha çok indie bağımsız oyunlar falan çekiyor gamepass bu oyunlarla dolu umarım mutlu olursunuz Xbox tarafında.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
Sizin kararınız PS Plus a gelen oyunlar kaliteli oyunlar sizin ilginizi daha çok indie bağımsız oyunlar falan çekiyor gamepass bu oyunlarla dolu umarım mutlu olursunuz Xbox tarafında.
Evet kaliteli oyunlar ama 3. Parti oyunlar ps’e özel gelmiyor. PC’ye de geliyor. O yüzden ps plus düşünmüyorum. Elimde gayet iyi bir pc var. Gerekirse korsan da oynayabiliyorum.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Evet kaliteli oyunlar ama 3. Parti oyunlar ps’e özel gelmiyor. PC’ye de geliyor. O yüzden ps plus düşünmüyorum. Elimde gayet iyi bir pc var. Gerekirse korsan da oynayabi
Evet zaten sizin kararınız mutluysanız sorun yok dediğim gibi umarım Xbox da daha iyi bir deneyiminiz olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,435
Üyeler
140,195
Son üye
Thykethor
Top Bottom