Neler Yeni

Xbox one s üzerinde ethernet girişi var mı?

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Arkadaşlar xbox almayı planlıyorum fakat indirilecek oyunlar uzun sürer tahmini 60-70 gb oyunlar
ethernet kablosu ile daha hızlı indirileceği için soruyorum girişi var mı?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,502
İsim
Ümit Can
Evet 1 adet ethernet kablosu bulunmaktadır.
Ayrıca internetten klavye mouse destkli oyunlara bakabilirsin her oyun klavye mouse desteklemiyor.
Ben diğer arkadaşlara katılmıyorum One S alınabilir. Hele ki düşük bütçede dandik bir pcden çok daha iyi bir seçim olacaktır

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Evet ethernet girişi var.
Ama mesela PS4'de kablosuz performansı kabloludan daha iyi. Kablosuz internet öneriliyor PS4 için.

Aynı durum Xbox One S'de de olabilir.

Ek olarak, bütçeniz varsa arttırıp One X almak daha mantıklı olur.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
bence en iyi seçim one s dir gidip one x alsan aralarındaki tek fark 4k desteği zaten kimlerde 4k monitör veya televizyon var en iyisi one s almak
Tek fark 4K gibi gözükebilir ama öyle değil. 4K oynatabiliyor demek ki donanımı çok daha güçlü. Şans varken güçlü konsolu almak çok daha mantıklı. One X'in ömrü One S'den daha fazla. Aynı şekilde PS4 Pro'nun ömrü normal PS4'den fazla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

seris s daha iyi.
One S ne Series S ne? Aradaki fiyat farkı ciddi boyutta. Series S alabilirse daha iyi ama One S düşünen birine Series S önermek mantıklı değil.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Tek fark 4K gibi gözükebilir ama öyle değil. 4K oynatabiliyor demek ki donanımı çok daha güçlü. Şans varken güçlü konsolu almak çok daha mantıklı. One X'in ömrü One S'den daha fazla. Aynı şekilde PS4 Pro'nun ömrü normal PS4'den fazla.
anlıyorum tabiiki bütçem olsa x verisyoununu alırdım fakat büçem fazla olmadığı için
elimde ödevlere yeten bir pc olduğu için sadece oyun amaçlı bir 2. el one s almayı planladım
arkadaşımda var ve Avengers Ac odyssey tarzı oyunları oynuyor çekilişten kazandığımız
bende alıp oynamayı düşünüyorum mantıksız mı
yoksa gidip apu sistem alacağım ve maks gta 5 oynayacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
ismet imzacıgil
dedikleriniz tabikide doğru illaki one x le s in arasında bir donanım farkı olcak ve buda fps e yansıyacak demek istediğim fps takıntısı olmayan birisi rahatlıkla one s alabilir demek istedim

birisi sabit 30 fps oyun oynatır birisi 60 fps ama bana sorarsan konsol bu 30 fps de iyidir

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
anlıyorum tabiiki bütçem olsa x verisyoununu alırdım fakat büçem fazla olmadığı için
elimde ödevlere yeten bir PC olduğu için sadece oyun amaçlı bir 2. el one s almayı planladım
arkadaşımda var ve Avengers Ac odyssey tarzı oyunları oynuyor çekilişten kazandığımız
Eğer durum böyleyse alınabilir tabii ki. Alabilirsiniz.

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
elimde ödevlere yeten bir PC olduğu için sadece oyun amaçlı bir 2. el one s almayı planladım
Bence One S daha mantıklı.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
dedikleriniz tabikide doğru illaki one x le s in arasında bir donanım farkı olcak ve buda fps e yansıyacak demek istediğim fps takıntısı olmayan birisi rahatlıkla one s alabilir demek istedim

birisi sabit 30 fps oyun oynatır birisi 60 fps ama bana sorarsan konsol bu 30 fps de iyidir
Biliyorum zaten haklısınız. Ben uzun ömürlü kullanabilme açısından söyledim.

Top Bottom