Neler Yeni

xbox one x mi xbox one s mi hangisini almalıyım

derbeder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
yok var ama sana yok
ayn ama ucuzlar tahminim
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum biraz mantıklı hareket ederek al güçlü PC topluyorsun xbox a ne gerek var xbox a gelen oyun zaten PC de oluyor gamepass da var xbox ı aldıktan sonra PC gereksiz duracak al bir tane cdli versiyonu bir tane özel oyun alırsın onu bitirip satarsın yada takas yaparak yeni oyun alırsın ps4 özel oyunları uzun sürüyor ps4 oyunları destekliyor ps4 oyunları ucuz kutulu alırsan yada ps5 e game pass benzer bir sistem var aylık ödeme yapıyorsun ps4 deki oyunları oynayabiliyorsun ps5 de adamda PC si varsa gidip xbox almaz sony alır özel oyunları oynamak için
kanka başta dedim konsollardan çok anlamıyorum ben hep pc piyasasını takib ediyorum konsol piyasasını değil tmm ps5 e bakarım

OnlyEmreks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre kara
ben çok konsoldan anlamıyom ikisinin arasında bir fark varmı yoksa ikiside aynımı ps5 xbox series filan alamayınca bende bunlara yöneldim 1 2 haftadır

yok kanka ben combo yapcam hem PC hem konsol

2.el xbox one x yada xbox one s alınır mı?

Evt alınır. Ben de mesela satmayı dusunuyom xbox one s imi içinde 1600tl lik oyun var ve de hicbiri oynanmamış nerdeyse ve 6 aydır kutusunda duruyor. Almak istersen söyle. Bende monitör almayı planlıyodum bütcemi arttırmış olurum.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Cherryson der ki;
''Yeni çıkan konsolları,konsol delisi değilseniz en az 6 ay sonra satın alın''

derbeder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim