Neler Yeni

Xbox One'da Bozulmalar Oluyor Mu?

_Ali_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali Can
2200TL'ye xbox one buldum normalden ucuz oldugu için şüphelendim ve almakta kararsız kaldım.Xbox Ona'larda bozulmalar sık oluyormu

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,113
İsim
SEYF
2200TL'ye xbox one buldum normalden ucuz oldugu için şüphelendim ve almakta kararsız kaldım.Xbox Ona'larda bozulmalar sık oluyormu
Konsol eski olduğu için biraz görüntü kalitesi problemli oluyor. Zaten tam 1080p veremiyor cihazlar. İnternetten incelemeleri mevcut

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Xbox One (Slim değil) ise fiyat normal. O model çok kaba duruyor. Test edip alınabilir.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Fat ile slim arasında sesli çalışma yada fps farkı varmı?
Fat biraz daha sesli ama çok farkları yok diye biliyorum. Boyut olarak çok büyük ve buna rağmen One S den daha çok ısındığını biliyorum sadece.

One S ile arasında %10 GPU farkı ve 4K desteği farkı var. Yani One S teknik olarak biraz daha güçlü ama ikisi de aynı oyunları aynı kalitede açıyor.

_Ali_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fat biraz daha sesli ama çok farkları yok diye biliyorum. Boyut olarak çok büyük ve buna rağmen One S den daha çok ısındığını biliyorum sadece.

One S ile arasında %10 GPU farkı ve 4K desteği farkı var. Yani One S teknik olarak biraz daha güçlü ama ikisi de aynı oyunları aynı kalitede açıyor.
Ben sadece fifa pes forza horizon 5 gibi oyunlar oynicam hangisini önerirsiniz

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ben sadece fifa pes forza horizon 5 gibi oyunlar oynicam hangisini önerirsiniz
Alabiliyosan One S al hatta One X al.

Ama One de bunları oynatır. One ağır oyunlarda 25-28FPS alırken One S sabit 28-30 verir. Farkı bu sadece. One X ayrı bir dünya zaten onun GPU gücü bunların 4 katı 😀

_Ali_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alabiliyosan One S al hatta One X al.

Ama One de bunları oynatır. One ağır oyunlarda 25-28FPS alırken One S sabit 28-30 verir. Farkı bu sadece. One X ayrı bir dünya zaten onun GPU gücü bunların 4 katı 😀
Tamamdır teşekkürler

Top Bottom