Neler Yeni

Yardım xbox series s 512 gb 2.el

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,994
İsim
uwu
Fiyat bana biraz fazla uygun geldi en azından PS4 e bakarak ama bu nün piyasasını pek bilmiyorum

En İyi Cevap
3
Kollar zaten kendi başına 2-2.5 yapıyor. Fiyat inandırıcı gelmedi dostum satıcıya yazdım bakayım önce para gönder sonra kargo mu diyor, bu şekilde dolandıran çok kişi var. Profilinde ne başka ürün ne de yorum var.

Edit: Param güvende kabul etmedi :D Ödemeyi 2 gün geç yapıyormuş ve para acil lazımmış :).
Geçenlerde arkadaşımın sahibinden hesabı çalınmıştı ve onun hesabından ilan açılmıştı bu da öyle bir şey olabilir.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Furkan Sünney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kollar zaten kendi başına 2-2.5 yapıyor. Fiyat inandırıcı gelmedi dostum satıcıya yazdım bakayım önce para gönder sonra kargo mu diyor, bu şekilde dolandıran çok kişi var. Profilinde ne başka ürün ne de yorum var.

Edit: Param güvende kabul etmedi :D Ödemeyi 2 gün geç yapıyormuş ve para acil lazımmış :).
Geçenlerde arkadaşımın sahibinden hesabı çalınmıştı ve onun hesabından ilan açılmıştı bu da öyle bir şey olabilir.
Bende gönderdim 5 dakika önce bana da aynını yazdı :) Dolandırıcı olabilir %90

En İyi Cevap
3
Bende gönderdim 5 dakika önce bana da aynını yazdı :) Dolandırıcı olabilir %90
Büyük ihtimalle dediğin gibi, zaten kadın ismiyle erkek profili falanda kullanıyor. Nerden baksan tutarsızlık :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Furkan Sünney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefon numarasını kaydettim telefona, wp den baktım da aile fotoğrafı var çocuklu. Fakat google'layınca benzer kimse çıkmadı. Neyse ki burası var :D:D

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Öyle diyenlerin çoğu dolandırıcı oluyor. Fiyat ucuz acelem var çabuk vere bağlıyor panik yaptırıp parayı hemen atmanı sağlıyorlar. Sonrası malum 😀

Top Bottom