Neler Yeni

xbox series s mi xbox one x mi ?

eggeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ege Ozturk
bu iki konsol arasinda kararsiz kaldim normalde series s alicaktim fakat depolama alani cok az
oldugundan xbox one x'e bakmaya karar verdim sizce hangisini almaliyim evde iyi bi bilgisayarim var fakat genellikle evde durmuyorum anneannemde falan oluyorum gunun cogunda orda sıkılmamam icin bir konsol almak istiyorum ara sirada evde tv'ye bagliyip oyniyim sizce hangisi daha mantikli ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet Aktaş
Series X kanka one mi kaldı Allah için daha güncel olanı al.
1720828670477.png

Yiarz08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Yiğit özcan
bu iki konsol arasinda kararsiz kaldim normalde series s alicaktim fakat depolama alani cok az
oldugundan xbox one x'e bakmaya karar verdim sizce hangisini almaliyim evde iyi bi bilgisayarim var fakat genellikle evde durmuyorum anneannemde falan oluyorum gunun cogunda orda sıkılmamam icin bir konsol almak istiyorum ara sirada evde tv'ye bagliyip oyniyim sizce hangisi daha mantikli ?
one x var bende biraz eski kalıyor geç açılıyor hdd olduğu için bazı oyunlar desteklenmiyor series s almak daha mantıklı ekstra depolama bağlayarak o sorunu çözersin

Hudson51

80+

Ben olsam S alır geçerim. X ile arasında performans ve kapasite farkı var ama onda bile bir şekilde hallediliyor. X de çalışıp da S de çalışmayan oyunda görmedim. X almak bu devirde bir parça israf gibi.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Mert Kirazlı
series s al eğer başka konsola bütcen yetmiyorsa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular