Neler Yeni

xbox series s neyin rakin

m1ckey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erdem Çilesiz
xbox series s ile ps de ki rakip ne mesela 4pro mu yoksa 5 mi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,994
İsim
uwu

$ilent

80+ Titanium
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
Series S ile PS5 slim rakip denebilir anca ama pek Series S in tam rakibi olduğu bir model yok PS tarafında. Series X zaten direk PS5 ve muhtemel olarak gelicek olan PS5 pronunda rakibi.

yenigeldim

80+ Silver
Series S ile PS5 slim rakip denebilir anca ama pek Series S in tam rakibi olduğu bir model yok PS tarafında. Series X zaten direk PS5 ve muhtemel olarak gelicek olan PS5 pronunda rakibi.
series s ve ps5 slim arasında ne alaka var ki? güç olarak ciddi fark var.

$ilent

80+ Titanium
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
series s ve ps5 slim arasında ne alaka var ki? güç olarak ciddi fark var.

E dedim ya zaten tam rakip bile olamıyor yine, desek desek Series S anca slime karşı olabilir ama ondada geri. Yeni nesil konsolları ise eski nesile rakip demek doğru değil. O zamanda Xbox one serisi yok sayılıyor.

Yeni nesildeki giriş seviye modeli rakibin en giriş seviye modeline karşı koyucaksın ama Series S çok zayıf işte oda geride kalıyor yapcak bişe yok.

yenigeldim

80+ Silver
E dedim ya zaten tam rakip bile olamıyor yine, desek desek Series S anca slime karşı olabilir ama ondada geri. Yeni nesil konsolları ise eski nesile rakip demek doğru değil. O zamanda Xbox one serisi yok sayılıyor.

Yeni nesildeki giriş seviye modeli rakibin en giriş seviye modeline karşı koyucaksın ama Series S çok zayıf işte oda geride kalıyor yapcak bişe yok.
PS5 slim = Ps5 zaten boyut farkı var güçler aynı.

Series S de fiyat olarak ucuz yapacak bir şey yok. Fifa falan için alınır. Onun dışında almam ben.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,784
Üyeler
156,385
Son üye
Cewt
Top Bottom