Neler Yeni

xbox series s yardımına ihtiyacım var

Ethearl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağlar Arslanoğlu
Merhaba son günlerde kendime series s almayı düşünüyorum boş zamanımda oynamak için çok oynamam zaten bazı sorularım olucaktı
orjinal fiyatı ne kadar emin olamadım ama sanırım 15-16k civarında bilgilendirirseniz mutlu olurum
internet üzerinden sipariş etmeyeceğim bu yüzden bana ucuz ve güvenilir bir marka önerebilir misiniz?

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
yunusemre
Merhaba son günlerde kendime series s almayı düşünüyorum boş zamanımda oynamak için çok oynamam zaten bazı sorularım olucaktı
orjinal fiyatı ne kadar emin olamadım ama sanırım 15-16k civarında bilgilendirirseniz mutlu olurum
internet üzerinden sipariş etmeyeceğim bu yüzden bana ucuz ve güvenilir bir marka önerebilir misiniz?
ınternet uzerı ortalama fıyatı https://www.trendyol.com/microsoft/...-ithalatci-garantili-p-69934602?boutiqueId=61 bu sekılde onun dısında oyun merkezı var baya goruyorum guvenılır arkadasım oyun felan almıstı oraya bak ıstersen

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mehmet Ali
Oyun için satın alabiliyorsun Steam gibi store mağazası var ama gamepass var o çok iyi üyelik alıyorsun aylık Netflix gibi içerisinde yüzlerce oyun var istediğin kadar oynayabiliyorsun

Top Bottom