Neler Yeni

Xbox Series X'te oyunları nasıl ucuza ediniyorsunuz ?

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Merhaba ben PS5 kullanıcısıyım. PS5 kullanmamdaki en büyük etken exclusivelerden ziyade 2. el oyun al-sat-takasla olayı veya oyunları kiralama olayı. Çevremde konsolcu yok kardeşlik asla yapamam , Gamepass kütüphanesi de benim için yetersiz hatta ben AC oyunlarını çıktığı gibi alırım kutulu sonra bitiririm bana lazım olan oyunlar AC , COD gibi oyunlar.

Xboxta maalesef 2. el oyun al-sat-takas olayı baya az ve kiralama mevzusu ise çok zor bulunuyor. Ben de Xbox çok daha güçlü de olsa zorunlu olarak PS5 tercih ediyorum. Kesinlikle 2. el oyun al sat takasını yapabilsem geçicem . Birçok kişi mtc'yi önerdi orda ise oyunlar hala pahalı görünüyor . Nerde kutulu 300 e alıp 250ye satmak , nerde 300e alıp kütüphanende kalması.

Siz oyunları nasıl ucuza ediniyorsunuz ?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,732
İsim
Mert Can Ergün
gamepass
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben xbox ci değilim

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gamepass

ben xbox ci değilim

Hocam yazımı okuduysanız " Gamepass bana yetersiz " demiştim. Gamepass bana yetmiyor zevkime biraz ters oyunlar barındırıyor.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,732
İsim
Mert Can Ergün
Hocam yazımı okuduysanız " Gamepass bana yetersiz " demiştim. Gamepass bana yetmiyor zevkime biraz ters oyunlar barındırıyor.
xbox sahibi olanlar gamepass üzerinden oynuyorlar

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Xbox un zaten tek öne çıktığı nokta grafik ve game pass

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Gamepass dışında oyun fiyatları PS tarafı ile neredeyse aynı. Xbox kullananların ucuza oynayabiliyoruz demelerinin tek sebebi Gamepass.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,732
İsim
Mert Can Ergün

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Xbox un zaten tek öne çıktığı nokta grafik ve game pass

Of ya bu nesil çok sinir bozucu . PS5 ile bütün oyunları oynuyorum . Hangi oyun duyrulsa bi gün sonrası alıyorum bitirip satıyorum. Fakat asla bir Xbox Grafiği kadar net görüntüler alamıyorum 4K bile olsa. Keşke şu ülkede Xbox da yaygınlaşsa benden mutlusu olmaz

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Of ya bu nesil çok sinir bozucu . PS5 ile bütün oyunları oynuyorum . Hangi oyun duyrulsa bi gün sonrası alıyorum bitirip satıyorum. Fakat asla bir Xbox Grafiği kadar net görüntüler alamıyorum 4K bile olsa. Keşke şu ülkede Xbox da yaygınlaşsa benden mutlusu olmaz
Series X ile PS5 arasında aman aman bir fark yok ki grafik açısından.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,732
İsim
Mert Can Ergün
grafikler çok iyi

ps5 in

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Series X ile PS5 arasında aman aman bir fark yok ki grafik açısından.

Yok ama mesela bazı oyunlar PS5te Upscale olması olayı benim sinirimi bozuyor. Bi de Warzone hala 60 FPS. Sony ne yapıyor çözemedim ama çok satıyor konsolu da maşallah

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Yok ama mesela bazı oyunlar PS5te Upscale olması olayı benim sinirimi bozuyor. Bi de Warzone hala 60 FPS. Sony ne yapıyor çözemedim ama çok satıyor konsolu da maşallah
Konsolu asıl satan şey exclusive oyunlar ve Playstation ismi. Sonuçta herkesin bildiği çok popüler bir marka.

Top Bottom