Neler Yeni

Xbox ss mi ps4'mü hangisi tercih edilmeli

Prews

80+
kesinlikle series s al ps4 bir kere çok eski konsol o bile yeter yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

han diyorsan o zaman ps4 pro alayim o bile denk değil series s e microsoftun çıkardığı en iyi f/p ürün olabilir ama bizim ülkeyi katmıyorum tabi xD
Series s türkiye cihazı alacağım mediamarktan oda 10.000tl ayrıca ps özel oyunlarınıda merak etmiyor değilim.

Açıkcası oyun fiyatları malumken konsol almak bana aşırı saçma geliyor tabi tercih yinede sizin.
Gamepass - ps plus - ea play

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Series s türkiye cihazı alacağım mediamarktan oda 10.000tl ayrıca ps özel oyunlarınıda merak etmiyor değilim.

Gamepass - ps plus - ea play
Bunlar pc' de var zaten.

Prews

80+
Bunlar pc' de var zaten.
Konsol daha ucuz ama ve ps store de sürekli indirime giren oyunlar var o yüzden ps4 alacağım sanırım fakat 6 bine slim satıyorlar anlamadığım 7 bine sıfırı var. (zor değilse sanırım değil ps4'ü kırdaracağım büyük ihtimal)

ama sıfır ps4 göremiyorum çoğu teşhir mw2 bundle var ama o oyun zaten 1000tl onun yerine bir ds4 daha alırım o yüzden series s veya ps5 alacağım xbox series x e değmez diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Konsol daha ucuz ama ve ps store de sürekli indirime giren oyunlar var o yüzden ps4 alacağım sanırım fakat 6 bine slim satıyorlar anlamadığım 7 bine sıfırı var. (zor değilse sanırım değil ps4'ü kırdaracağım büyük ihtimal)

ama sıfır ps4 göremiyorum çoğu teşhir mw2 bundle var ama o oyun zaten 1000tl onun yerine bir ds4 daha alırım o yüzden series s veya ps5 alacağım xbox series x e değmez diye düşünüyorum.
İlla konsol alınacaksa series s veya ps5 alınmalı.

Prews

80+
Fiyat olarak mantıklı ama güncelliğini anlamında değil birkaç yıla ps4 e yeni oyun çıkmaz
Aklımdaki hesap zaten şu ps4 alıp 6-7k ya 2 yıl özel oyunları bitiririm sonra satar ps5 alırım aslında televizyonum olsa ps5 alma imkanım var.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Aklımdaki hesap zaten şu ps4 alıp 6-7k ya 2 yıl özel oyunları bitiririm sonra satar ps5 alırım aslında televizyonum olsa ps5 alma imkanım var.
Ama iki yıla ps4 piyasası bence çok düşer çünkü hem oyun çıkmayacak hem de yeni konsollar çıkmış olacak. Bütçeniz el veriyorsa pahalı da olsa ps5 alın derim

Prews

80+
Ama iki yıla ps4 piyasası bence çok düşer çünkü hem oyun çıkmayacak hem de yeni konsollar çıkmış olacak. Bütçeniz el veriyorsa pahalı da olsa ps5 alın derim
Şimdi en ucuz 13 bin ps5 televizyonum yok monitörüm yok max 15-16 bin verebilirim zaten 2-3 bine monitör alsam ne kadar götürecek ki?
bu arada televizyonum samsung'un bir televizyonu 1080p olması lazım çamur gibi görüntü olur dediler ondan almaktan vazgeçtim bir şey daha soracağım abimin televizyonu vestel smart tv bu televizyonu kendi evime getirsem ps5 oynayabilir miyim?

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Şimdi en ucuz 13 bin ps5 televizyonum yok monitörüm yok max 15-16 bin verebilirim zaten 2-3 bine monitör alsam ne kadar götürecek ki?
13 bin ps5 varsa al derim az önce Gigabyte g24f 165hz monitör 3k TL'ye düşmüş bak istersen

Prews

80+
13 bin ps5 varsa al derim az önce Gigabyte g24f 165hz monitör 3k TL'ye düşmüş bak istersen
Link atar mısın birde gençer gaming güvenilir mi?

L

800tl üstüne koymam gerekiyor ayrıca tam 3k ya güzel performans verecek farklı yok mu?

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik

800tl üstüne koymam gerekiyor ayrıca tam 3k ya güzel performans verecek farklı yok mu?
Evet güvenilir

Evet güvenilir
Az önce 2999 tl idi

Alternatif olarak buna bakabilirsiniz

Prews

80+
Evet güvenilir

Az önce 2999 TL idi

Alternatif olarak buna bakabilirsiniz
PS5 için 1080p kötü değil mi ondanda korkuyorum elimde patlamasında.

Top Bottom