Neler Yeni

Xbox'ta olmayan pc özellikleri nelerdir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hasbi Hamza ÖZCAN
Dolar hızla yükseliyor, bundan sonra oyun oynamak için bir pc almam zor ancak xbox series s ithalatçı garantisiyle hala 3500 civarında. Laptopumu satıp onun da fiyatı yükselmeden alır, gamepass da ekler paşalar gibi oyun oynarım diyorum. Ancak bilgisayar da lazım oluyor tabi. YouTube'de görüğüm bir videoya göre klavye ve mouse ile sorunsuz bir tarayıcı deneyimi sunuyor ve word, excel gibi programları da çevrimiçi versiyonlarını tarayıcıdan rahatlıkla kullanabiliyoruz. Boyutu da çok küçük olduğu için istediğim yere götürüp herhangi bir monitör ya da televizyona bağlayarak kullanabilirim. Bilgisayarını satıp xbox alırsan çok ararsın dediğiniz bir şey var mı? Sizce bunu yapmalı mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,020
İsim
Diyarhan
Belli programlar dışında ve klavye Mouse desteği lol tarzı iğrenç oyunlar dışında eksiği yok. Atıyorum online sınav a girilmesi lazım pc şart.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,020
İsim
Diyarhan

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Her site açılmıyor malesef açılsa direkt 200 euro ya ss almıştım.
Cidden mi o kötü olmuş. PS4 de her site sorunsuz açılıyor ama video kodekleri eksik olduğu İçin çoğu video formatını açmıyor. Xbox Series S de de o tarz bir şey olabilir herhalde 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,020
İsim
Diyarhan
Cidden mi o kötü olmuş. PS4 de her site sorunsuz açılıyor ama video kodekleri eksik olduğu İçin çoğu video formatını açmıyor. Xbox Series S de de o tarz bir şey olabilir herhalde 😅
Atıyorum bizim online sınavlar safe exam diye saçma tarayıcı ile çalışıyor o çalışmıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,826
Üyeler
140,560
Son üye
lavo
Top Bottom