Neler Yeni

Xeon x5460 çok ısınıyor 100 derece

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mertcan
1635266289540.png

arkadaşlar yüke binince oyunlarda falan 100 derece falan oluyor onuda geçiyor sapıtıyor rakamlar stok fan takılı ondan olabilirmi 4 bakır borulu kule tipi soğutucu almam gerekli dimi ?
İşlemci: Xeon x5460
Anakart: gigabyte ga p43t es3g
Ram : 4x2 toplam 8 gb
350 W Psu
Bukadar derecelerde oynasam zarar verirmi bu xeon işlemciye yoksa bir an önce kule tipi fan almammı gerekli ?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Evet, soğutucu almalısınız.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Alıntıyı görüntüle
arkadaşlar yüke binince oyunlarda falan 100 derece falan oluyor onuda geçiyor sapıtıyor rakamlar stok fan takılı ondan olabilirmi 4 bakır borulu kule tipi soğutucu almam gerekli dimi ?
İşlemci: Xeon x5460
Anakart: gigabyte ga p43t es3g
Ram : 4x2 toplam 8 gb
350 W Psu
Bukadar derecelerde oynasam zarar verirmi bu xeon işlemciye yoksa bir an önce kule tipi fan almammı gerekli ?
Fani düzgün oturttun mu macun var mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mertcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet fan tam oturmuş şekilde ve termal macun yeni

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ayberk Albayrak
biosu mod ladın mı bro, xeon işlemcilerde modlu bios kulanman lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mertcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla hiç bilmiyorum ama modsuz olanlara win 10 yüklenmiyormuş benimkine yüklendi bunun eski sahipi hiç elleme demdi ayarlı dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.trendyol.com/frisby/fcl...b_product_free&adjust_tracker_limit=999999999 bunu almayı düşünüyorum baya etkisi olur değilmi
boşta şu an 95 100 arası
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana anakartıma uygun olan bir kule tipi soğutucu önerir misiniz?

Son düzenleme:
Top Bottom